کد خبر : 5180

بسیج دانشجویی دشتستان: دشمنان از موضع تکبر صحبت نکنند

بسیج دانشجویی دشتستان: دشمنان از موضع تکبر صحبت نکنند

با سابقه اي که از استعمار و چپاول گران جهاني و سرسپردگان آنان در منطقه وجود دارد، معاندين بايد بدانند که اگر بخواهند با بهانه هاي مختلف جلوي پيشرفت و استقلال ما را بگيرند ، با طوفان کوبنده ي جوانان و ملت بزرگ ايران رو به رو شده و در عرصه ي جهاني با شکست رو به رو خواهند شد .

دفتر بسیج دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان دشتستان بمناسبت 13 آبان بیانیه ای صادر نمود.

به گزارش "بوشهر24"، متن این بیانیه به شرح زیر است:
 

بسم الله الرحمن الرحیم
در صحنه حوادث و رخدادهای13 آبان ماه مصادیقی از پایداری و فداکاری ملت مجاهد و جوانان رشید و انقلابی ایران در مبارزه علیه قدرت‌های شیطانی و استکباری وجود دارد که هریک به تنهایی می تواند منشاء تداوم حرکت انقلاب اسلامی و ظلم‌ستیزی و آرمان گرایی نسلهای متعهد و مؤمن این سرزمین دربستر تاریخ قرار گیرد.
13آبان ماه نماد انقلابي به پيش آهنگي نسل حاضر و  راهبري پير مدبري است كه رهروانش بر گلدسته‌هاي رفيع خاكش اذان شهادت سر داده‌اند. يادآور حماسه بزرگ مرداني است كه جاودانگي استكبارستيزي و استبدادگريزي اسلام ناب را در پس نفرت از وطن‌فروشي و بيگانه‌پرستي به بار نشانده‌اند.
حماسه 13 آبان ثابت كرد كه همه قدرت‌هاي به اصطلاح عظيم شيطاني و طاغوتي از درون پوچ و پوشالي است، در 13 آبان مردم عدالتخواه ما خويشتن را باور كردند و به چشم خود ديدند آن قدرتي كه در ذهن عده‌اي كج‌انديش و كوته‌فكر، همچون كوهي استوار است، «كاهي» بيش نيست، در سيزدهم آبان وحدت كلمه معنا شد، تكيه بر محبوب بندگان، خداي خميني آفرين، تفسير شد و قدرت رهبري ديني بار ديگر تجربه شد.
 
سيزدهم آبان به همه مستضعفان آموخت كه مي‌توانند چپاولگران را به زباله‌دان تاريخ بسپارند، مي‌توانند هويت خود را با نفي قدرت‌هاي استعماري تعريف كنند و در يك كلام با به ارمغان آوردن غروري مقدس و حماسه آفرين به آنها آموخت كه ديوار ظلم و ستم شكستني است.
سيزدهم آبان ماه؛ سالروز شهادت جمع کثيري از دانشجويان، روز ملي مبارزه با استکبار جهاني، تسخير لانه ي جاسوسي آمريکا توسط دانشجويان پيرو خط امام و برملاشدن سياست ها و نيرنگ هاي استکبار جهاني عليه ايران اسلامي را دوباره براي ملت جان بر کف ايران زنده مي کند. استکبار جهاني که با در اختيار داشتن بزرگ ترين شبکه ي رسانه اي دنيا، از رويارويي با ملت ايران طرفي نبسته است؛ اينک با شيوه هاي جديد در ابعاد گوناگون به جنگ رواني روي آورده و جوانان و خانواده ها را نشانه رفته است. لذا ما دانشجويان بسیجی دانشگاههای شهرستان دشتستان، با شناخت اين ترفندها و برنامه هاي غير اخلاقي دشمن زبور، تجديد پيمان خود با معمار کبير انقلاب اسلامي، شهدا و رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه اي (مد ظله العالي) را اعلام مي داريم، چرا که :
 - ما دانشجويان اين مرز و بوم،  ادامه  دهنده ي راه جوانان دهه ي اول انقلاب هستيم که با افتخار به شهادت و الهام از رهبر فرزانه ي انقلاب و سيره ي حضرت امام رضوان الله تعالي عليه و با سرمشق قرار دادن حماسه ي حضرت اباعبدالله الحسين ( ع ) اجازه ي هيچگونه  تهديدي را  به امريکا و ايادي دست نشانده اش نخواهيم داد .
 -  ما اعلام مي داريم که در راه اعتلاي آرمان هاي کشور عزيزمان ايران اسلامي و درعرصه هاي مختلف به ويژه در سنگر تعليم و تربيت به تجربيات و انتقال آن به نوباوگان و دانش پژوهان از هيچ کوششي دريغ نخواهيم کرد، زيرا که مي دانيم زيربناي توسعه ي هر کشوري نيروي انساني آن مي باشد.
 - با سابقه اي که از استعمار و چپاول گران جهاني و سرسپردگان آنان در منطقه وجود دارد، معاندين بايد بدانند که اگر بخواهند با بهانه هاي مختلف جلوي پيشرفت و استقلال ما را بگيرند ، با طوفان کوبنده ي جوانان و ملت بزرگ ايران رو به رو شده و در عرصه ي جهاني با شکست رو به رو خواهند شد .
- با افتخار به پيشرفت هاي علمي جوانان و دانشمندان ايران اسلامي، اعلام ميکنيم که قطار شکوه و عظمت مردم ايران در عرصه ي علم و فناوري حرکت خود را آغاز كرده كه همواره از تلاشگران و فعالان اين عرصه قدرداني و سپاسگزاري مي نمائیم و برای شهدای این راه از درگاه حق تعالی علو درجات را خواستاریم .
- با توجه به تلاش ها و فعاليت هاي گسترده ي دولت مردان و مسئولين نظام در مسير حل بحران ها و تحريم هاي ايجاد شده توسط استکبار جهاني در جهت حل مسائل اقتصادي مردم، تحرک دیپلماسی در سایه نرمش قهرمانانه و دولت حمايت نموده و آن را راه حل اين مسئله مي دانيم.
- همانگونه که بارها گفته ایم شعار مرگ بر آمریکا با چند مذاکره غیر قابل اعتماد حذف شدنی نیست و همانگونه که امام بزرگوار ما فرمودند: دشمن شماره یک  ما آمریکاست ،و شیطان بزرگ نیز آمریکااست,و بنا به فرموده ی مقام معظم رهبری: ما به آمریکائیها بد بینیم و هیچ اعتمادی به آنان نداریم، دولت آمریکا غیر قابل اعتماد و خود برتربین و غیر منطقی است.
-مسئولین بدانند موضع قدرتمند ملت ایران در قبال استکبار جهانی نه تنها باعث سرافرازی و سربلندی ملت ایران، بلکه باعث عقب نشینی دشمن و تقویت جریان بیداری اسلامی شد و خواهد شد. امروز گفتمان انقلاب اسلامی گفتمان برتر و مورد توجه ملت های مسلمان و مستضعفین جهان است. این بزرگترین ابزار قدرت و اقتدار ملت ایران است که باید رئیس جمهور و دولت محترم با جدیت از آن پاسداری کنند. همگان باید بدانند با ملت ایران نمی توانند از موضع تکبر و خودبرتربینی صحبت کنند و از هر حرکت خبیثانه ای چون تهدید و تحریم بپرهیزند.
دفتر بسیج دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی شهرستان دشتستان اعلام میدارد اکنون به مناسبت روز پر عزت مبارزه با استکبار جهانی، مردم ایران با شوری مضاعف سالگرد 13 آبان را گرامی خواهند داشت. مهمترین پیام حضور میلیونی مردم به آمریکایی‌ها این خواهد بود که علی رغم همه تحریم ها و مشکلات و دشمنی ها، در عزم ملت ایران برای مقابله با ظلم و بی‌عدالتی جهانی و منشا اصلی آن در جهان یعنی استکبار جهانی و آمریکا خللی بوجود نیاورده است.

ارسال نظر