کد خبر : 5340

جمیری: شیوه انتخاب دکتر مصلح را صحیح نمی دانم

جمیری: شیوه انتخاب دکتر مصلح را صحیح نمی دانم

جمیری گفت: وزارت علوم در شرایطی که هنوز وزیر مشخصی ندارد بدون نظرخواهی با نمایندگان و نهادهای مربوطه این انتصاب را انجام داده است که این عمل نمی تواند تعاملات مناسب را در جهت ارتقا کمی و کیفی دانشگاه ایجاد کند.

به گزارش بوشهر 24 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی عبدالکریم جمیری، وی ضمن انتقاد از شیوه انتخاب عبدالمجید مصلح بیان کرد: فارغ از این که چه شخصی به عنوان سرپرست یا رئیس دانشگاه خلیج فارس معرفی شود، بحث اصلی پیرامون با نحوه انتصاب مطرح می شود.

وی ادامه داد: وزارت علوم در شرایطی که هنوز وزیر مشخصی ندارد بدون نظرخواهی با نمایندگان و نهادهای مربوطه این انتصاب را انجام داده است که این عمل نمی تواند تعاملات مناسب را در جهت ارتقا کمی و کیفی دانشگاه ایجاد کند.

 نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس با انتقاد از برخورد سرپرست وزارت علوم، خاطرنشان کرد: جدا از این بحث که فرد منتصب توانایی ریاست دانشگاه را داشته باشد عرف این برخورد، یک اقدام ناپسند است. با وجود این که شیوه انتخاب دکتر مصلح را صحیح نمی دانم اما امیدوارم این اقدام که اتفاق افتاده است به خیر و صلاح نظام و دانشگاه باشد.

وی تاکید کرد: شورای عالی انقلاب فرهنگی نباید مقابل یک کار انجام شده قرار بگیرد و طبق وظیفه قانونی و شرعی خود باید صلاحیت فرد معرفی شده را بررسی کند.

ارسال نظر