کد خبر : 54

داستان این مدیر کل و استاندار به ایستگاهی دیگر رسید؛

آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان استان بوشهر

بوشهر ۲۴: اصلاح طلبان استان که نتوانسته اند حصیری را از مقاومت سرسختانه اش در مقابل استاندار وادار به عقب نشینی کنند اینک با ارسال نامه ای به حسین بستانی متوسل شده اند و از او خواسته اند که با استعفای خود به این غائله پایان بخشد.

بوشهر ۲۴: اصلاح طلبان استان که نتوانسته اند حصیری را از مقاومت سرسختانه اش در مقابل استاندار وادار به عقب نشینی کنند اینک با ارسال نامه ای به حسین بستانی متوسل شده اند و از او خواسته اند که با استعفای خود به این غائله پایان بخشد.
به گزارش " بوشهر۲۴" ؛  پس از آنکه حصیری مدیر کل آموزش و پرورش استان حاضر نشد به تقاضای استاندار مبنی بر عدم معرفی حسین بستانی به عنوان مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیلم عمل نماید و علی رغم همه ی پیگیری های لازم از سوی سالاری حتی درخواست از نیروی انتظامی برای جلوگیری از حضور حصیری در دیلم و پلمپ سالن اجتماعات شهرستان دیلم، حصیری موفق به معرفی بستانی به سمت مدیر آموزش و پرورش دیلم گردید پیگیری های جدی سالاری برای عزل حصیری به نتیجه ای نرسید.

اصلاح طلبان استان که ایجاد چنین فضایی بین استاندار و حصیری را به نفع خود ارزیابی نمی کنند و نتوانسته اند حصیری را از مقاومت سرسختانه اش در مقابل استاندار وادار به عقب نشینی کنند اینک با ارسال نامه ای به حسین بستانی متوسل شده اند و از او خواسته اند که با استعفای خود به این غائله پایان بخشد.


دربخشی از این نامه چنین آمده است.

با همین نیت ما امضا کنندگان زیر به عنوان جمعی از همکاران و دوستان همفکر شما با اذعان به این که موضوع انتصاب جناب عالی به مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دیلم در روندی کاملا قانونی و مبتنی بر شایستگی های غیر قابل انکار حضرت عالی صورت گرفته و با تاکید بر مراتب تعهد، دیانت و خلوص شما و همچنین پیشینه ارزشمند مدیریتی تان در آموزش و پرورش، تنها از این جهت که این انتصاب متاسفانه به هر دلیل زمینه ساز برخی سوء تفاهمات و دلخوری ها در سطوح مدیریتی استان شده است که حل و فصل آن به تصمیم توام با تدبیر و گذشت جناب عالی وابسته است، از شما خواهشمندیم در صورت صلاحدید و صرفا به قصد پایان دادن به اختلافات و از بین بردن زمینه سوء استفاده ها، در روندی که خود تشخیص می دهید، با در پیش گرفتن رفتاری بزرگوارانه و همراه با گذشت، تصمیمی اتخاذ فرمایید که نتیجه آن استقرار فضای تفاهم و دوستی در سطوح مدیریتی استان شود. طبعا از مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان نیز انتظار داریم در صورت اتخاذ چنین تصمیم بزرگوارانه ای از سوی شما، از توانمندی های مدیریتی حضرت عالی در سطوح شایسته و متناسب با شان و موقعیت تان استفاده نمایند.

چنین اقدامات و نامه نگاری ها برای خروج از موقعیت دشواری است که برای استاندار ایجاد شده و حل این قضایا برای ایشان حیثیتی شده است. / گام نیوز

ارسال نظر