کد خبر : 5402

روایت حامی استاندار در شورای شهر از اختلاف سالاری و همفکران سیاسی اش

روایت حامی استاندار در شورای شهر از اختلاف سالاری و همفکران سیاسی اش

بوشهر 24: برخی از مخالفان وی که متاسفانه تا حدودی در طیف سیاسی همفکر استاندار می باشند؛ تلاش دارند تا این حرکت شایسته را متوقف و این فرصت را از جوانان استان بگیرند.

بوشهر 24: یک عضو شورای اسلامی شهر بوشهر از منتقدان استاندار خواست تا بیش از این به تخریب ایشان نپرداخته و مانع توسعه استان نشوند.

به گزارش بوشهر 24، نصرالله اسدی روز گذشته در صحن علنی شورای شهر ضمن تاکید بر حمایت خود از استاندار با خطاب قرار دادن مخالفان استاندار، اظهار داشت: هم اکنون استاندار با بهره جستن از نیروهای بومی  در بدنه ی مدیریتی استان سعی دارد تا با توجه به نیروی انسانی جوان ، امکان حضور آنها را در مدیریت کلان کشور فراهم آورد ولی متاسفانه برخی از مخالفان وی که متاسفانه تا حدودی در طیف سیاسی همفکر استاندار می باشند ؛  تلاش دارند تا این حرکت شایسته را متوقف و این فرصت را از جوانان استان بگیرند.

گفتنی است پیش از این نیز در پی برخی انتقادات سالاری در همایش روز جهانی جهانگردی از برخی مخالفان خود و عکس العمل اطلاح طلبان نسبت به این انتقادات، اختلافات عمیق، بین طرفداران دولت یازدهم در استان خود را نشان داده بود.

اینک نیز یکی از باسابقه ترین اعضای شورای شهر به این مسئله اشاره کرده است و همان انتقادات استاندار را تکرار کرده است. وی نیز مانند استاندار در همایش روز جهانی گردشگری به انتقاد از همفکران استاندار پرداخته که با مخالفت، مانع توسعه استان بوشهر می شوند.

ظاهرا این بار نیز انتقادات متوجه این موضوع است که مخالفان هم فکر استاندار، از به کار گیری نیروی انسانی جوان در بدنه مدیریتی استان ناراحتند. در واقع این بار نیز اختلافات بر سر پست و جایگاه است.

استاندار در همایش روز جهانی جهانگردی گفته بود:« برخی که با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید منافعشان تأمین نشده یا آسیب دیده، به همین دلیل حاضرند برای اساسی ترین طرح های توسعه ای دولت استان مانع ایجاد کنند.»

 

  • غریبی ۱۳۹۳/۰۸/۱۹ ۱۵:۵۰

    2 0 پاسخ

    من توفیق تلمذ چند واحد درسی رو خدمت حاج نصرالله داشتم. اما عیانی که حاجتی به بیان آن نیست این نکته است که گروه منظور باید(اقلا) در راستای تحقق بخشی به معنای تحت الفظی نام جریان خود، نگاه خود را اصلاح کنند. آنچه مسلم است نماینده دشتستان با استاندار بیشترین اختلاف در خط و مشی فکری را دارد اما همین نماینده در مقطعی که بحث انتخاب استاندار برای بوشهر بود اعلام کرد که برای پیشرفت استان، استاندار باید نگاه و رویکردی همسو با دولت داشته باشد و الآن نیز شاهد حمایت ایشان از استاندار در جهت پیشرفت استان هستیم اما بدیهی و طبیعی است که در جای خود ایرادات وارده را هم تذکر بدهد. اما متأسفانه الآن شاهدیم آقایانی که به قول استاد اسدی "در طیف سیاسی همفکر استاندار می باشند" هر کرده استاندار را می کوبند و قطعا دود این آفت به چشم همه استان در هر جغرافیا و با هر جغرافیای فکری خواهد رفت

ارسال نظر