کد خبر : 5638

نامه سرگشاده دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان بوشهر به رئیس جمهور

نامه سرگشاده دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان بوشهر به رئیس جمهور

دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان بوشهر طی نامه ای سرگشاده خطاب به رئیس جمهور تصریح کردند:آنچه این روزها از جنابعالی انتظار می رود هدایت و مدیریت کشور در فضای پر دست اندازیست که دشمن بیدار و خونریز برای این ملت تدارک دیده است

به گزارش بوشهر 24، دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان بوشهر طی نامه ای سرگشاده خطاب به رئیس  جمهور تصریح کردند:آنچه این روزها از جنابعالی انتظار می رود هدایت و مدیریت کشور در فضای پر دست اندازیست که دشمن بیدار و خونریز برای این ملت تدارک دیده است.

آنچه مرقوم است بیانیه نیست همچنان که عریضه یا پند نامه نیست، رنج نامه ایست که شاید شعاع دود خانمان سوزش ما را بر آن داشت تا بگوییم، آنچه را مفروض می داشتیم دولتمردان خود می دانند.

در سال جاری از ابتدا تا کنون جریانات عدیده ای به وقوع پیوست که گاهاً دانشجویان ولایی احساس تکلیف واتخاذ موضع نمودند تا در قالب بیانیه تجمع و یا هر وسیله دیگری جوابی خور به بدخواهان و معاندین نظام و ملت داده باشند اما حال آنچه پیش رو و مورد بحث است عمل بهت برانگیزیست که رئیس محترم جمهور به آن اصرار دارد  و مبادرت می ورزد، بازی هزینه برداری که ذهنها را متوجه سهم خواهی جریانات سیاسی از شخص اول دولت و متقابلاً وفای به عهد ایشان نسبت به این جریانات دارد!

مسئله ای که اصلا با شعار فراجناحی بودن جناب رئیس جمهور تطابق و سنخیتی ندارد.


رئیس جمهور روحانی، برای سومین بار مترصد آن شده است تا برای وزارت علوم شخصی را به مجلس معرفی نماید که نه تنها صلاحیت اجرایی در بعد مدیریتی را ندارد بلکه شخصی هنجار ستیز و مخالف با ارزشهای نظام و انقلاب است. شخصی که در همراهی و همدلی با متحصنین مجلس ششم اقدام به گرفتن روزه می کند تا جایی که بسیاری از اسناد موجود مبین این ادعاست. حال بدون پیش داوری باید از دکتر روحانی پرسید چرا لیدرهای فتنه 88 را مناسب با وزارتخانه ای می داند که آینده کشور تا حد زیادی تحت و شعاع عملکرد آن وزارتخانه قرار می گیرد؟ افرادی که عملاً مخالفت خود را با ولایت فقیه فریاد زده اند و جایگاه رهبری را برای کشور لازم ندانسته اند!

آقای روحانی، آیا صلاح نیست بجای عملی نمودن تعهد خود به دوستان کارگزارانی ابتدا تعهد و دین خود را نسبت به ملتی بجا آورید که شعار فراجناحی بودن شما را باور نموده اند ؟ آیا کاستن از شتاب رشد علمی کشور که منوط به وزارت علوم و تمهیدات سکان دار آن وزارت خانه است، تنها و تنها صرف مقاصد سیاسی و دون جناحی به صلاح ملت و در راستای تکریم خون شهیدان است؟

آیا برای گروکشی های سیاسی و ترجیح بندهای جناحی وزارت علوم جای مناسبی جهت جولان است؟ به راستی کدام گروه و کدام جرگه از این چیدمان شوم منتفع می گردند؟ آقای رئیس جمهور روحانی، گزینه های شما از اولین نفر تا شخص مد نظر فعلی ناخالصیشان به حدیست که بهائیان از هر سه مورد به نوبه خود اعلام حمایت کردند، آلترناتیوهای شما بیشتر به نفوذی فرقه ها می ماند تا وزیر! جالب که نه اما بسی روح فرساست که تمام افراد مورد تایید شما از دشمنان انقلاب ، ولایت و منادیان سکولار هستند! آیا آفراد معرفی شده از سوی شما خدایی ناکرده به زبان بی زبانی تجسم منویات درونی شماست یا نه، تنها همان وفای به عهد در سهم خواهی دوستان کارگزارانی و دیگر احزاب همراه است؟ که البته هر دو شق بسیار مزمت شده و نا موزون می باشد و این نیز از پیامد های بد برگرفتن مشاورانی کج اندیش چون جناب ترکان می باشد.

جناب آقای روحانی، دانش آشتیانی از افرادیست که کارنامه سیاهش برای عدم رأی اعتماد به او کفایت دارد و قطعاً هم نمایندگان شریف ملت در پاستور با قاطعیت نه را به او خواهند گفت اما آنچه باب گلایه را مفتوح نموده است لجبازی های جهت داریست که قربانیانش افسران جنگ نرم و قشر فرهیخته این سرزمین است.

چطور و با کدام ادله می شود شخصیتی معلوم الحال، منحرف و به ذاته مغرض چون دانش آشتیانی را به عنوان متصدی بلوک حساس وزارت علوم معرفی نمود؟! آیا زمان آن فرا نرسیده است که دور از حاشیه و جنجال های "شامی" مصالح کشور و ملت را در اولویت قرار داده و فاصله خود را با اصحاب فتنه بیشتر کنید؟

آقای رئیس جمهورآنچه این روزها انتظار می رود هدایت و مدیریت کشور در فضای پر دست اندازیست که دشمن بیدار و خونریز برای این ملت تدارک دیده است.

جناب آقای دکتر ما دانشجویان تمامیت توان خویش را در جهت اعتلای ارزشها، آرمانها و حتی در صورت تمایلتان کمک رسانی به شما به هر نحو ممکن به کار می گماریم  و تمام قد در مقابل زیاده خواهی جریانات خارجی و عقبه ی منحرف داخلی آن می استیم تا دشمن متوهم خیال خام نکند. امروز دیگر نمی شود و نمی توان روزگار را به مرور داشته های خود سپرد بلکه بیداری و تذکر خیرخواهانه به یکدیگر می توان راه گشاه و بعضا کلید حل مشکلات باشد.

جناب آقای رئیس جمهور در انتها لازم به ذکر می دانیم که معاندین نظام در فضای چالشی موجود فرصت تخریب و تشویش اذهان را یافته اند، قبل از آنکه دیرتر شود باید گفت وقت آن رسیده که کار را به کاردان سپرد و بهینه آن است که انرژی دستگاههای دیگر را در جهات لازمه مصروف داشت./ سپاس

ارسال نظر