کد خبر : 578

عضو شورای حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر:

برخی مدیران فعلی به کانون‌های عقده‌زا مبدل شده اند

برخی مدیران فعلی به کانون‌های عقده‌زا مبدل شده اند

بوشهر24: ریخت‌وپاش‌های آنچنانی در انجام مراسم، مسافرت‌های پرهزینه، پرداخت حقوق و پاداش‌های آنچنانی در برخی ادارات و سازمان‌ها، تبعیض بین کارمندان در ادارات مختلف و بی‌خبری از وضعیت محرومان جامعه همه موجب بی‌اعتمادی عمومی شده است.

بوشهر24: عضو شورای حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر گفت: اصلاح‌طلبان به هر ریسمانی چنگ می‌اندازند تا محبوبیت کسب کنند.
به گزارش "بوشهر 24" ، محمدمهدی کامیاب در نشست شورای حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر، اظهار داشت: با وجود شکست اصولگرایان در انتخابات خردادماه 1392 آنها هنوز هم در صحنه سیاسی جایگاه ویژه خود را دارند، به خصوص با توجه به شرایط ویژه‌ای که اکنون به وجود آمده می‌توان امیدوار بود که اصولگرایان با یک برنامه‌ریزی صحیح در مکانی که حقشان است، قرار بگیرند.

وی با بیان اینکه بررسی صحیح دلیل شکست انتخاباتی و رفع ناهنجاری‌ها می‌تواند راهگشای رسیدن به مدینه فاضله اسلامی باشد، تصریح کرد: اکنون شرایطی پیش آمده که منجر به برتری و اقتدار سیاسی اصلاح‌طلبان شده، اوضاع بسیار بد اقتصادی که امیدواریم حل شود، گرانی ارزاق و اجناس و انرژی مصرفی مردم و از همه مهم‌تر پیشرفت‌های اندک هسته‌ای و همچنین اعمال و کردار برخی افراد رده‌بالا در ترویج فرهنگ ابتذال و استفاده از مکان‌های اشرافی برای برگزاری جشنواره‌ها، تأثیر منفی در اذهان عمومی گذاشته است.

عضو شورای حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: برخی مدیران فعلی به کانون‌های عقده‌زا مبدل شدند، ریخت‌وپاش‌های آنچنانی در انجام مراسم، مسافرت‌های پرهزینه، پرداخت حقوق و پاداش‌های آنچنانی در برخی ادارات و سازمان‌ها، تبعیض بین کارمندان در ادارات مختلف و بی‌خبری از وضعیت محرومان جامعه همه موجب بی‌اعتمادی عمومی شده است.

کامیاب اضافه کرد: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع مردم ایلام که فرمودند: امام زین‌العابدین (ع) طاعات و عبادات خود را در مقابل طاعات و عبادات امام علی (ع) هیچ می‌انگارد، حال با توجه به سخنان امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) آیا مدیران ما نمی‌توانند به قدر ذره‌ای کوچک پیرو رفتار و عدالت امام علی (ع) باشند و تقوی پیشه گیرند؟

وی اضافه کرد: گروه به ظاهر اصلاح‌طلب متأسفانه با عملکرد ضعیف خود مردم را از خود ماًیوس می‌کند، اینها به هر وسیله‌ای خوب یا بد چنگ انداخته‌اند تا بتوانند در بین مردم محبوبیت کسب کنند. غافل از اینکه اینگونه افراد با این طرز تفکر که گاهی در جهت منافع مردم سخن می‌گویند و گاهی برخلاف منافع مردم عمل می‌کنند نه بین انقلابیون و مردم ولایتمدار راهی دارند و نه بین ضد انقلاب، چراکه هیچکدام اعتمادی به گفتار و کردار آنها ندارند.

عضو شورای حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر در پایان با بیان اینکه با این شرایط اصولگرایان باید بتوانند به یک وحدت کامل و جامع دست یابند، عنوان داشت: حال اصولگرایان علاوه بر پایبندی به اصول و شاخص‌های فوق باید یک سلامت درونی نفس و تقوای کاری نیز داشته باشند تا بتوانند به موقع با ازخودگذشتگی، فداکاری، ایثار و اخلاص هرچند نفر هم که باشند خود را در یک نفر خلاصه کنند. / فارس

ارسال نظر