کد خبر : 5783

بازاریان همواره پشتیبان نظام و انقلاب هستند

بازاریان همواره پشتیبان نظام و انقلاب هستند

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: بازاریان پیش از انقلاب و در پیروزی انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و در حال حاضر پشتیبان نظام و انقلاب هستند.

به گزارش بوشهر 24، فتح‌الله جمیری ظهر امروز در همایش فرماندهان بسیج اصناف در بوشهر، افزود: بسیج هدیه‌ای است که خداوند متعال به ما ارزیانی کرده و انقلاب و نظام باید از این هدیه الهی به بهترین وجه بهره‌برداری کند، زیرا با وجود بسیج نظام بیمه است.

جمیری به حضور بازاریان در برهه‌های مختلف انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: مومنان بازاری همیشه با مجموعه انقلاب در کنار رزمندگان و بسیج حضوری فعال داشته و تا آخر نیز همراه خواهند بود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) بوشهر خاطرنشان کرد: بازاریان پیش از انقلاب و در پیروزی انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و در حال حاضر پشتیبان نظام و انقلاب است.

وی با بیان اینکه بازاریان در سرنگونی منافقان جلودار مجموعه‌های انقلاب بوده و در راس آن شهید لاجوردی است، اضافه کرد: بازاریان در پیروزی انقلاب، دفاع مقدس و در حال حاضر نقش و کارنامه‌ای درخشان دارند.

جمیری با اشاره به اینکه بازار مومن باعث برکت عرصه اقتصادی است، تصریح کرد: هر مقدار در جهت فعالیت‌های دینی، مذهبی، مراسمات، قرآن و اهل بیت هزینه شود، ماندگار خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه همه گروه‌ها و مجموعه‌های موجود در نظام باید در جهت تقویت نظام به همدیگر کمک کنند، ادامه داد: انقلاب اسلامی هدیه قرآن اسلامی است و ما باید با تلاش در این راه قدم برداریم و راهی به غیر از این نخواهیم داشت.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر بیان داشت: انقلاب ما الهی است و روز به روز جلوه‌های خدایی آن بیشتر نمایان می‌شود و همه عالم را در بر گرفته و همه با هم و با کمک همدیگر باید این پرچم را به دست امام زمان(ع) برسانیم.

جمیری با اشاره به اینکه این حرکت به پیروزی خواهد رسید و شکی در آن نیست، گفت: بهترین تلاش‌ها را در اسلامی کردن بازار شهدا داشتند./ فارس

ارسال نظر