کد خبر : 5990

سردار شریف در همایش بسیج و رسانه در بوشهر

مخالفت غرب و شرق با انقلاب اسلامی/ خیانت اساتید عملیات روانی در ایران

 مخالفت غرب و شرق با انقلاب اسلامی/ خیانت اساتید عملیات روانی در ایران

بوشهر 24: یکی از بزرگترین مشکلات ما داشتن اساتید عملیات روانی برجسته است که در جهت منافع اصولی نظام جمهوری اسلامی استعداد خود را به کار نمی‌گیرند و به خاطر اختلافات سیاسی سعی می‌کنند به جای تهاجم به دشمن نقش منفی داشته باشند.

بوشهر 24: دلایل مخالفت و مبارزه طاقت‌فرسای آمریکا و دیگر هم‌پیمانانش با ما به خاطر گفت گفتمان انقلاب است و می‌دانند اگر این گفتمان فرصت بروز یابد، می‌تواند تمام کره زمین را تحت تأثیر قرار دهد.

به گزارش بوشهر 24، سردار رمضان شریف که در همایش بسیج و رسانه سخن می گفت، ضمن اشاره به برنامه ریزی های دشمن در حوزه عملیات روانی علیه انقلاب اسلامی، افزود: یکی از بزرگترین مشکلات ما داشتن اساتید عملیات روانی برجسته است که در جهت منافع اصولی نظام جمهوری اسلامی استعداد خود را به کار نمی‌گیرند و به خاطر اختلافات سیاسی سعی می‌کنند به جای تهاجم به دشمن نقش منفی داشته باشند.

وی حجم از عظیمی از عملیات روانی تولیدی را محصول قلم همین اساتید دانست و گفت: این گناه نابخشودنی است و یک جفاست که برای رسیدن به پست و مقام، به داشته‌های عظیم این ملت خیانت کنیم.

سردار شریف به مخالف شرق و غرب با گفتمان انقلاب اشاره کرد و افزود: بعد از به وجود آمدن گفتمان انقلاب شرق و غرب با ما به مخالفت برخاستند، چرا این همه رسانه‌های دشمن علیه انقلاب کار خبرسازی، سوژه‌یابی و عملیات روانی می‌کنند، زیرا یک گفتمان جدید ایجاد شده و می‌تواند دایره سلطه شرق و غرب را تحت تأثیر قرار دهد، زیرا برگرفته از آموزه‌های الهی و فطرت انسانی است.

وی با بیان اینکه گفتمان انقلاب و ولایت نظام‌های فکری که افکار عمومی را هدایت می‌کردند را به چالش کشیده است، گفت: دلایل مخالفت و مبارزه طاقت‌فرسای آمریکا و دیگر هم‌پیمانانش با ما به خاطر گفتمان انقلاب است و می‌دانند اگر این گفتمان فرصت بروز یابد، می‌تواند تمام کره زمین را تحت تأثیر قرار دهد.

سردار رمضان شریف  افزود: امروز از یک وبلاگ کوچک تا بزرگترین بنگاه‌های خبری صاحب دارند و با اهداف و نیات خاصی وارد این عرصه شده‌اند.

 وی اذعان داشت: باید تلاش و توان رسانه ها و خبرنگاران بیشتر و بهتر شود چون هرچه آگاهی ملت بیشتر باشد شاهد ارتقاء دیگر حوزه ها خواهیم بود و در ترویج دین و ارزشهای اسلامی و نظام و مقابله با اهداف و ترفند و جنگ نرم دشمنان موفق تر عمل خواهیم کرد.
مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران با بیان اینکه در صورتی که سواد رسانه‌ای خود و جامعه را بالا نبریم در دایره عملیات‌های روانی و رسانه‌ای دشمن قرار خواهیم گرفت اظهار داشت: دشمن می‌داند که در جنگ نظامی و نبرد رزمی حریف ایران اسلامی نمی‌شود چرا که آنها به قدرت جمهوری اسلامی آگاهی کامل داشتند.
سردار شریف گفت:رمز پیروزی مردم ایران در میدان دفاع مقدس و میدان جنگ نرم دشمن و دیگر میدان اتکاء به خداوند و پیروی از قرآن، وحدت و همبستگی شیعه و سنی و اجرای فرامین رهبر انقلاب بوده است که ضروریست رسانه ها این مهم را به تصویر بکشند و برای ارتقاء آن بکوشند.
وی افزود: قدرت جمهوری اسلامی ایران در تسلیحات و امکانات رزمی نیست بلکه قدرت ما نشأت گرفته از گفتمان انقلاب اسلامی است و این مؤلفه دشمن را با چالش جدی مواجه کرده است.
سردار شریف در پایان اظهار کرد: دشمن با هر ترفند و برنامه و اقدام غیر دینی و غیر انسانی مانند راه اندازی گروه تروریستی داعش سعی دارد چهره ای خشن و خونریز از اسلام به دنیا نشان بدهد و دشمنان با بهره گیری از رسانه ها و با انتشار تصاویری از اقدامات وحشیانه این گروه تروریستی می‌خواهند چهره مخوف و خشونت‌بار از اسلام را نشان بدهند.اما با هوشیاری مردم و به ویژه رسانه های فعال کشور چهره این گروه تروریستی و حامیانشان مشخص شده و انشاءالله با اتکاء به قدرت خداوند نابود خواهند شد.

ارسال نظر