کد خبر : 6059

حجت‌الاسلام احمدی: داعش زاییده تفکر شوم صهیونیست است

حجت‌الاسلام احمدی: داعش زاییده تفکر شوم صهیونیست است

نماینده مردم دیر،کنگان،جم وعسلویه گفت: داعش زاییده تفکر شوم صهیونیست است.

به گزارش بوشهر 24، حجت الاسلام موسی احمدی عصر دوشنبه در جمع گردان‌های بیت المقدس شهرستان کنگان اظهار داشت: امام (ره) با دوراندیشی خود بعد از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که انقلاب دوم نامگذاری شد فرمان تشکیل بسیج مستضعفین را صادر کرد.

احمدی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران با هدف برپایی حکومت اسلامی و پیاده سازی ارزش ها و آرمان های قرآن و پیامبر بزرگ خدا (ص) تشکیل شده است تا بستر ساز حکومت جهانی امام زمان (عج) باشد.

عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر خاطرنشان کرد: امروز بسیج علاوه بر نقش آفرینی در داخل کشور، تاثیرات بسیار خوبی در خارج از مرزها دارد و دشمنان با میلیون‌ها دلار نتوانستند جلوی صدور انقلاب اسلامی و تفکر بسیجی را بگیرند.

نماینده حوزه جنوب استان با اشاره به اینکه رهبر انقلاب در قلب ملت‌های اسلامی و تمامی انسان های آزادی خواه دنیا است تاکید کرد: آینده زیبا و روشنی فرا روی بسیج است.

احمدی با بیان اینکه باید به بسیجی بودن خود افتخار کنیم تصریح کرد: امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب بارها با تمام توان از بسیج حمایت کرده اند.

این عضو فراکسیون روحانیون مجلس اظهار داشت: بسیج در عرصه جنگ نرم و فضای مجازی حضوری فعال داشته و با اخلاص و ولایتمداری و حضور تاثیرگذارش دنیا را به اعجاب واداشته و به عنوان الگو در جهان اسلام مطرح شده است.

حجت الاسلام احمدی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: داعش زاییده تفکر شوم صهیونیست است و این دشمنان انسانیت، زمانی که با بسیج و تفکر بسیجی در سوریه و عراق مواجه شدند رو به عقب نشینی و زوال رفته اند.

وی یادآور شد: بسیجیان سلحشور و قهرمان ایران، یاوران صدیق حضرت مهدی (عج) هستند و گوش به فرمان رهبری، این گروه فعالانه در جامعه نقش آفرینی می‌کنند.

احمدی به دیدار اخیر اعضای کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی  از تاسیسات هسته ای اشاره کرد و گفت: دانشمندان هسته‌ای تلاش‌های قابل تقدیر و افتخار آمیزی در این عرصه داشته‌اند و این مایه خشم دشمنان انقلاب است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس به حضور فعالانه بسیج در این سال‌ها در عرصه‌های علمی، فناوری، فرهنگی، اقتصادی، جنگ هشت ساله، انتخابات و راهپیمایی‌ها اشاره کرد و ادامه داد: مجلس همه جانبه از طرح‌های تقویت بسیج و حضور فعال‌تر این نهاد مردمی در عرصه‌های مختلف کشور با اکثریت آرا حمایت می‌کند./ مهر

ارسال نظر