کد خبر : 6176

واکنش موسوی نژاد به اظهارات ظریف

حجم ویدئو: 8.21M | زمان ویدئو: 00:04:34

نماینده دشتستان در مجلس با تأکید بر اینکه مذاکرات هسته‌ای ربطی به امنیت کشور ندارد، گفت: تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای مراقب باشد با برخی اظهارات غیرواقعی دستاوردهای انقلاب را هدر ندهد.

به گزارش بوشهر 24، حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی  در واکنش به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه‌ مبنی بر اینکه «به دنبال مذاکرات، جمهوری اسلامی ایران امن‌تر شده است»، اظهار داشت: امنیت کشور ما مربوط به امروز نمی‌شود، این نظام به برکت خون شهدا و تلاش رزمندگان و تدابیر و مدیریت رهبر معظم انقلاب اسلامی، از امنیت برخوردار است.

وی با بیان اینکه مذاکرات هسته‌ای با ۱+۵ ربطی به امنیت کشور ندارد، افزود: احترام و حرمت نظام به برکت مقاومت مسئولان و مردم است؛ اینگونه اظهارات آقای وزیر خارجه عقبه فکری درستی ندارند و از پشتوانه عقلانی برخوردار نیست.

نماینده دشتستان در مجلس بر همین اساس تصریح کرد: آنچه امروز از امنیت در کشور وجود دارد به برکت نفس مسیحایی حضرت امام (ره) و تدابیر داهیانه رهبر معظم انقلاب است؛ توان دفاعی و نظامی از مؤلفه‌های مهم امنیت پایدار در کشورهاست که به لطف خداوند، نیروهای مسلح و دریادلان ما از توانمندی بالایی در این زمینه برخوردارند.

وی با بیان اینکه زیربنای قدرت دفاعی نیروهای مسلح ما خُلق و خوی عاشورایی این مردم است؛ یادآور شد: هر روز شاهد ارتقای قدرت نظامی کشور هستیم؛ دشمن اگر ذره‌ای احساس کند که ما دست‌های تسلیم را بالا بردیم یا عقب‌نشینی کردیم، تهدیداتش را بیشتر می‌کنند و در این موضوع شک و تردیدی وجود ندارد.

موسوی‌نژاد در پایان خاطرنشان کرد: ما همواره از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان حمایت کرده و می‌کنیم اما باید مراقب باشند برخی اظهارات غیرواقعی را مطرح نکنند که دستاوردهای ۳۵ ساله انقلاب و نظام اسلامی را هدر دهند./ فارس

ارسال نظر