کد خبر : 6188

"بوشهر 24 " گزارش می دهد؛

مهمترین اخبار سایت های خبری استان بوشهر در 24 ساعت گذشته

مهمترین اخبار سایت های خبری استان بوشهر در 24 ساعت گذشته

بوشهر 24: عدم نظارت ارشاد بر نشریات استانی/ دلارهایی که با بوشهر قهرند!/ شهرستانی که هیأت والیبالش رئیس ندارد/

"بوشهر24 " قصد دارد به منظور اشراف کامل مخاطبان عزیز بر فضای رسانه ای استان و اطلاع از مهمترین اخبار منتشر شده در فضای مجازی هر روزه گلچینی از اخبار مهم سایت های خبری را طی یک بسته خبری منتشر نماید.

در این بسته مهمترین اخبار تولیدی سایت ها با لینک اصلی سایت مرجع درج خواهد شد.

سایت خبری سپاس

بدون توجه به قانون امکان همکاری وجود ندارد

سرپرست خبرگزاری فارس در استان بوشهر گفت: در واقع نگاه من آشتی سیاسی بین رسانه های استان و خانه مطبوعات است که باید بدون نگاه سیاسی به فعالیت خود ادامه و مطابق قانون حرکت کنیم./ اگر بدون توجه به قانون بخواهیم جلو برویم کاری از پیش نمی‌رود و امکان همکاری وجود نخواهد داشت.

عدم نظارت ارشاد بر نشریات استانی

نظارتی که اداره فرهنگ و ارشاد بر این گونه نشریات دارد نظارتی صرفا ساختاری و نه محتوایی است که این امر خود باعث پایین آمدن سطح محتوایی نشریات استانی شده است.

سایت خبری تحلیلی ناصرون

نشست نهضت روشنگری در برازجان برگزار شد

حمید خرمدل در همایش نهضت روشنگری در شهر برازجان اظهار داشت: در حوزه سخت جنگ تحمیلی و اتفاقات و توطئه‌هایی که علیه جمهوری اسلامی رخ داد در هر کشوری اتفاق می‌افتاد، حکومت آن نابود می‌شد ولی انقلاب اسلامی ایران سربلند از این جنگ بیرون آمد.

شهرستانی که هیأت والیبالش رئیس ندارد

الان تنها چیزی که ورزشکاران به خصوص والیبال دوستان را ناراحت، نگران و دلسرد کرده در صحنه نبودن و کم توجهی مسئولین به ورزش است. مسئولانی که در این مدت یکبار هم در سالن های ورزشی حاضر نشده تا لااقل از لحاظ معنوی کمک حال ورزشکاران باشند.

بوشهر نیوز

خارگ؛ جزیره مقاومی که در فیلمش هم مظلوم ماند!

ناراحت کننده تر و تاسف بار تر این که جزیره خارگ در فیلمی که متعلق به تاریخ خودش بوده و رشادت های مردمش به تصویر کشیده می شود حضور نداشته و می توان گفت این جزیره همچون همیشه حتی در فیلمش هم مظلوم مانده است.

دلارهایی که با بوشهر قهرند!

براستی اگر میلیاردها دلار درآمدهای نفتی و گازی منطقه نتواند بخشی از مشکلات ورزشی استان را سامان دهی کند پس مردم بوشهر باید منتظر چه معجزه ای باشند؟

آقای مدیرکل! از درآمدهای هنگفت گمرک چه سودی عاید استان می شود؟

قطعا حمایت گمرکات استان از شهرهای میزبان حمایت مردم این شهرها را درپی خواهد داشت و آنگاه مشاهده خواهد شد که مردم نه تنها با حساسیت و دقت نظر فعالیت های گمرک را پیگیری و دنبال می کنند بلکه با افزایش درآمدش شادمان و با کاهش آن غمگین می شوند و شکست و موفقیت آن را شکست و موفقیت خود می دانند.

سایت استان نیوز

دردسر های همایش اصلاح طلبان برای شهردار کلمه

حسام منصوری شهردار کلمه از توابع دشتستان که مهرماه امسال در جمع خبرنگاران محلی گفته بود: "من فردی سیاسی نیستم، بلکه اجرایی و پای کارم و هر کسی هم بخواهد جریان سازی بکند  او را پس می زنم" اکنون به دلیل شرکت در همایش اصلاح طلبان بوشهری و نشستن در جمع مهمانان ویژه این همایش مورد پرسش افکار عمومی منطقه قرار گرفته است.

سایت خبری سوک

اجحاف در حق مردم با کمبود نظارت

رانندگان تاکسی معتقدند که اگر مسیری که تا دیروز به جای 250 تومان از مردم 500 تومان مطالبه می کردند امروز باید 600 تومان اخذ کنند چندان تفاوتی برای آنها نمی کند ضمن این که کمبود شدید اسکناس های یک صد و دویست تومانی می تواند سبب ایجاد مشکلاتی بین مردم و انها شود .

قتل یک جوان در بوشهر

مقتول که جوانی حدود 24 ساله است به عنوان میانجی حل یک مشکل فردی را به درون خودروی شخصی خود دعوت و از وی خواستار حل مشکل ایجاد شده می کند .

سایت خبری خلیج فارس

مرد دیلمی در «باغ شاه» عمویش را کشت

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که با طرح و نقشه قبلی عموی خود را به صحنه قتل کشانده و با شلیک اسلحه به عمرش پایان داده بود 15روز پس از این حادثه دستگیر شد.

باران به مزارع گوجه کاران دشتی خسارت زد

فرماندار دشتی در این زمینه گفت: بیشترین خسارت این بارندگی در شهرستان دشتی مربوط به بخش کشاورزی به میزان 520 میلیارد ریال است.

غلامرضا مهرجو افزود:  وی به خسارتهای وارده به محصولات گوجه فرنگی نیز اشاره و تصریح کرد:بر اثر این بارندگی  به بیست و دو هزارو800 تن محصولات گوجه فرنگی  خسارت بین 20تا100 درصد وارد شده است .

اتحاد جنوب

همایش پیاده روی معلولان در برازجان

ین همایش با مشارکت اداره  بهزیستی و اداره  ورزش و جوانان شهرستان ،با شعار ( آروزی دنیای بهتر برای همه با کمک یکدیگر) و  حضور بالغ بر 100  معلول و جانباز به همراه اعضای خانواده های آنان از فرمانداری دشتستان تا  استادیوم ورزشی تختی برازجان برگزار شد.

 

ارسال نظر