کد خبر : 6189

حکیمی پور در دانشگاه آزاد بوشهر چه گفت؟

حکیمی پور در دانشگاه آزاد بوشهر چه گفت؟

بوشهر24: رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: اصلاح طلبان به دام افراد بی قانون نیفتند.

بوشهر24: رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: اصلاح طلبان به دام افراد بی قانون نیفتند.

به گزارش "بوشهر24"، احمد حکیمی پور پیش از ظهر جمعه در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد بوشهر اظهار داشت: بهترین مسیر برای پیشبرد اهداف، مسیر رقابت قانونی و در چهارچوب قانون بوده و مردم با آمدن خود به پای صندوق های رای نظر خود را با توجه به قانون به اصلاح طلبان مثبت اعلام کردند.

وی با بیان اینکه اصلاحات یک جریان تاریخی است تصریح کرد: تاریخ اصلاحات به قبل از مشوطه باز می گردد و در قالب نیروهای خط امام فعالیت می کرده و در سال 76 به این نام شناخته شدند.

حکیمی پور با بیان اینکه اولین برنامه ما برای حضور در مجلس در آینده به وجود آوردن انسجام کامل است افزود: باید جریان و طیف اصلاحات را منسجم کرده تا بتوانیم با همفکری و همیاری مجلس آینده را در اختیار خود گرفته و تلاش کنیم یک مجلس با کفایت را روی کار بیاوریم.

رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با بیان اینکه ملاک باید قانون باشد، گفت: یک طیف باید از سلیقه ای برخورد کردن دوری کرده تا به موانع برای پیشبرد اهداف برنخورد.

حکیمی پور با بیان اینکه جریان اصلاح طلب در انتخابات آینده نقش حداکثری خواهد داشت، افزود: جریان اصلاحات قانون مند و در جریان نظام است.

وی با بیان اینکه این دو طیف دو بال نظام هستند، اظهار داشت: اصلاح طلبان به دام افراد بی قانون نیفتند و بدانند اگر یک بال کار خود را به خوبی انجام ندهد نظام نمی تواند موفق باشد.

رئیس شورای هماهنگی جببه اصلاحات با بیان اینکه دولت روحانی کارنامه موفقی تا به امروز داشته است، تصریح کرد: دکتر روحانی حق دارد برای دولتش استراتژی تعیین کند و اگر چالش های سیاست های خارجی ایران حل شود بهتر می توانند تلاش کنند هر چند تاکنون عملکرد مثبتی داشته است.

وی با بیان اینکه اصلاح طلبان نقد را می پذیرند ادامه داد: اصلاح طلبان تصمیم‌گیریشان از پایین به بالا بوده و در عملکرد های مثبت این جریان می توانید ثبات اقتصادی در دوره خاتمی را به عنوان بهترین دوره در تاریخ کشور نام ببریم.

به گزارش مهر، وی با بیان اینکه از حد مطلوب فاصله داریم ولی پای تمامی وعده هایمان ایستاده ایم، گفت: ما کار تبلیغاتی کم کرده ایم اما در عمل برای معیشت مردم کارهای زیادی انجام داده ایم و همچنان پای آزادی های اجتماعی، سیاسی خود ایستاده ایم.

ارسال نظر