کد خبر : 6242

سالانه ۴۰۰ آمریکایی توسط پلیس کشته می‌شوند

سالانه ۴۰۰ آمریکایی توسط پلیس کشته می‌شوند

یک خبرگزاری آمریکایی در تحلیلی نوشت سالانه ۴۰۰ نفر توسط پلیس این کشور کشته می‌شوند و تنها تعداد محدودی از آنها برای کشتن افراد تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

به گزارش بوشهر 24، یک خبرگزاری آمریکایی در تحلیلی نوشت سالانه ۴۰۰ نفر توسط پلیس این کشور کشته می‌شوند و تنها تعداد محدودی از آنها برای کشتن افراد تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.

خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی با اشاره به اینکه سالانه دستکم 400 نفر توسط پلیس آمریکا کشته می‌شوند تصریح کرد که در این میان تنها تعداد کمی از افسران پلیس تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.
این خبرگزاری آمریکایی در ادامه با بیان اینکه پلیس‌های آمریکایی عموماً درباره کارهایی که انجام داده‌اند دروغ می‌گویند، نوشت: آنها(پلیس‌ها) با دروغ تلاش می‌کنند تا خشونتی را که برای تنبیه به کار برده اند، توجیه کنند.
آسوشیتدپرس با لیست کردن نام افرادی که در طی ایام اخیر توسط نیروهای پلیس آمریکا بی‌دلیل کشته شده‌اند، تاکید کرد که همین اقدامات باعث شده از نیویورک تا کارولینا عرصه‌ای برای اعتراضات شود.
بنابراین گزارش، موارد محدودی همچون ماجرای قتل «اریک گارنر» و «مایکل براوون» کارشنان به پیگرد قضایی کشیده می شود تصریح می‌کند که تاریخ نشان داده که دادگاه پلیس‌هایی که افراد غیر مسلح را به قتل رسانده‌اند نشان می‌دهد که اعضای هیئت منصفه تنها با افسران پلیسی که متهم هستند همدردی می‌کنند./ فارس
 

ارسال نظر