کد خبر : 6310

بخشدار جدید ریز معرفی شد

بخشدار جدید ریز معرفی شد

در آیینی با حضور مسئولان استان و شهرستان جم، بخشدار جدید ریز در شهرستان جم معارفه شد.

به گزارش بوشهر 24 به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر؛ مدیر کل سیاسی استانداری بوشهر در مراسم معارفه بخشدار جدید ریز با گرامیداشت روز دانشجو اظهار داشت: نقش دانشجویان در توسعه پایدار و سلامت جامعه بسیار مهم است و باید از این ظرفیت نهایت بهره را ببریم.

سید اسماعیل موسوی افزود: استفاده از متخصصان دانشگاهی در عرصه مدیریتی برای رشد و آبادانی استان مورد توجه و تاکید مدیریت ارشد استان قرار دارد و امیدواریم نهایت استفاده را از جامعه دانشگاهی ببریم.

مدیر کل سیاسی استانداری بوشهر با تاکید بر نگاه دولت به شایسته‌سالاری خاطرنشان کرد: دولت هدفمند و ساختارمند امورات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را جلو می‌برد و همین نگاه و رویکرد در استان نیز وجود دارد.

موسوی تصریح کرد: ۱۵ ماه از استقرار دولت می‌گذرد و در چینش نیروها در نقاط مختلف استان با وسواس عمل شده و نیروهایی که برای توسعه استان مثمرثمر باشند منصوب شده‌اند و امیدواریم با تلاش دسته‌جمعی شاهد اعتلای روزافزون استان باشیم.

وی با برشمردن دستاوردهای دولت در عرصه‌های مختلف گفت: دولت برای بهبود وضعیت معیشت مردم از تمام توان و ظرفیت موجود بهره می‌برد و امیدواریم به اهداف مورد نظر برسیم.

آزاداندیشی و قانون‌مداری ۲ ویژگی اساسی دانشجویان است

فرماندار شهرستان جم نیز با گرامیداشت یاد و نام شهدای دانشجو اظهار داشت: ۱۶ آذر نقطه عطفی در تاریخ ایران اسلامی است.

عبدالله نادری دو ویژگی اصلی دانشجو را آزاد اندیشی و قانون‌مداری خواند و افزود: دانشجویان با حرکت در این مسیر، نشاط و امید را به جامعه تزریق می‌کنند.

وی با اشاره به شعار دولت یازدهم گفت: دولت به دنبال اعتدال سیاسی، تدبیر اقتصادی و امید اجتماعی است و مسئولان باید در راستای تحقق این اهداف تلاش کنند.

نادری بیان کرد: رضایت مندی مردم سرلوحه کارهاست و مدیران باید با کار و تلاش مستمر و پیگیری مشکلات، روحیه امید و خودباوری را در جامعه گسترش دهند.

فرماندار شهرستان جم، اعتماد عمومی را سرمایه اصلی دولت دانست و خاطر نشان ساخت: دولت تدبیر و امید اعتماد به مردم و بیان صادقانه و شفاف مسائل و مشکلات کشور را به عنوان عامل مهم در موفقیت دولت، سرلوحه کار قرار داده است.

وی امنیت و آرامش کشور و ثبات اقتصادی را از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید برشمرد و یادآور شد: دولت تمام تلاش خود را برای رفع دغدغه‌های مردم به کار گرفته و گام‌های خوبی نیز در مسیر رفع مشکلات برداشته شده است.

نادری، به انضباط مالی دولت و ارائه لایحه ی بودجه در زمان قانونی اشاره کرد و افزود: دولت تدبیر و امید هم در عرصه داخلی و هم در سیاست خارجی، توانسته است شرایط را به نفع مردم و کشور تغییر دهد.

در این مراسم با تقدیر از تلاش‌های سید محمد جواد هاشمی بخشدار سابق ریز، ناصر ابراهیمی به عنوان بخشدار جدید ریز معرفی شد.

ارسال نظر