کد خبر : 6336

جمیری در جمع بسیجیان شهر عالی شهر + تصاویر

جمیری در جمع بسیجیان شهر عالی شهر + تصاویر

قطعا گل سر سبد این حرکت عظیم بسیجیان بوده و هستند؛ این عزیزان آماده اند تا از میدان آزمون ها همچون گذشته سربلند بیرون آیند.

به گزارش بوشهر 24 به نقل پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، جمیری در جمع بسیجیان شهر عالی شهر با تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری اربعین سیدالشهدا(ع)، حرکت عاشورایی ملت ایران را به عنوان الگو در سطح جهان دانست، و گفت: قطعا گل سر سبد این حرکت عظیم بسیجیان بوده و هستند؛ این عزیزان آماده اند تا از میدان آزمون ها همچون گذشته سربلند بیرون آیند.

عبدالکریم جمیری با بیان اینکه هر چه زمان بیشتر می گذرد جایگاه این افراد بیشتر احساس می شود، اظهار داشت: امروز به تدبیر مقام معظم رهبری دایره بسیج یک دایره بسیار گسترده است و هر کسی که از جهت اعتلای نظام از توان خود استفاده می کند یک بسیجی است.

عضو مجمع نمایندگان استان افزود: بسیجیان همواره هر چه داشتند در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کردند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری راهکار اساسی این مملکت برای رسیدن به اهدافش را مدیریت جهادی عنوان کرده، اظهار داشت: بسیجیان و پاسداران نظام مقدس جمهوری اسلامی، سربازان حقیقی هستندکه ثابت کردند مدیریت جهادی به چه صورت است.

جمیری ادامه داد: مسئولان هم اگر توفیق داشته باشند باید قدر بسیجیان به عنوان کسانی که قوام بخش حرکت این بوده و هستند را بدانند و در خدمت این انسان های مومن و معتقد باشند؛ بزرگترین خسران و زیان است که این میدان را بر روی این بسیجیان باز نکنند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لباس بسیجی با هیچ چیزی قابل معاوضه و معامله نیست، گفت: آنچه امروز مد نظر است خدمت به این مردم است.

جمیری در ادامه خدمات و امکانات شهر عالی شهر را درخور و شأن مردم این شهر ندانست، و بیان داشت: در این شهر هیچگونه خدمات موجود پاسخگوی این جمعیت متراکم و کثیر نیست و آنچرا که برای خدمت و خدماتدهی پیش بینی شده است قابل این مردم عزیز نیست و باید بیش از این مسئولین اهتمام ورزند.

وی ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک این مشکلات نیز برطرف شود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در خانه ملت با اشاره به موضوع شهرداری این شهر، گفت: مجوز شهرداری پیگیری و تحقق پیدا کرد، همچنین با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ساخت پنج مدرسه و یک درمانگاه نیز تصویب شد.

جمیری درباره فاضلاب عالی شهر گفت: موضوع فاضلاب هم مطالعات آن انجام شده که انشاالله تحقق پیدا کند.

لازم به ذکر است در حاشیه این مراسم از این نماینده مجلس به عنوان پیشکسوت بسیجی تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظر