کد خبر : 6356

اظهارات اژه‌ای در خصوص ختم دادگاه «م.ه»

اظهارات اژه‌ای در خصوص ختم دادگاه «م.ه»

معاون اول دستگاه قضا با بیان اینکه ختم جلسه دادگاه «م.ه» به معنای ختم رسیدگی نیست، گفت: ختم جلسه دادگاه با ختم رسیدگی متفاوت است، بنابراین نمی‌توان گفت که پس از اتمام دادگاه بلافاصله رای صادر می‌شود.

به گزارش بوشهر 24، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین «غلامحسین محسنی‌اژه‌ای» در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه وکیل مدافع «مهدی هاشمی» در بیست و دومین جلسه دادگاه وی بیان کرده که این دادگاه طی چند جلسه دیگر به اتمام می‌رسد،  بنابراین آیا پس از اتمام دادگاه رای صادر خواهد شد اظهار داشت: ختم جلسه دادگاه با ختم رسیدگی متفاوت است، یعنی ممکن است پس از ختم جلسات دادگاه اعلام شود که نیاز به جلسات حضوری نیست اما نیاز است که لایحه‌ای ارائه شود که در این صورت ختم رسیدگی اعلام نشده است.   
معاون اول دستگاه قضا در ارتباط با پرونده «جیسون رضاییان» خبرنگار واشنگتن پست و  اینکه «محمدجواد لاریجانی» در مصاحبه با  شبکه «یورو نیوز» بیان کرده که وی یک ماه دیگر آزاد می‌شود و از طرفی خانواده این خبرنگار در مصاحبه با واشنگتن پست اعلام کرده‌اند که قرار بازداشت وی 60 روز دیگر تمدید شده است تصریح کرد: بنده اخباری در ارتباط با آزادی وی نشنیده‌ام. 
گفتنی است؛ جیسون رضاییان، دارای تابعیت "ایرانی _ آمریکایی " است که از سال 2012 به عنوان خبرنگار واشنگتن پست در ایران فعالیت کرده و چند ماه پیش به اتهام انجام فعالیت‌های جاسوسی در ایران بازداشت شد. / باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر