کد خبر : 6369

"بوشهر 24 " گزارش می دهد؛

مهمترین اخبار سایت های خبری استان بوشهر در 24 ساعت گذشته

مهمترین اخبار سایت های خبری استان بوشهر در 24 ساعت گذشته

بوشهر 24: تخریب به بهانه دلسوزی/ ساخت و سازهای غیرقانونی شبانه در تنگک / این سوال را جواب بدهید، جایزه بگیرید!

"بوشهر24 " قصد دارد به منظور اشراف کامل مخاطبان عزیز بر فضای رسانه ای استان و اطلاع از مهمترین اخبار منتشر شده در فضای مجازی هر روزه گلچینی از اخبار مهم سایت های خبری را طی یک بسته خبری منتشر نماید.

در این بسته مهمترین اخبار تولیدی سایت ها با لینک اصلی سایت مرجع درج خواهد شد.

اتحاد جنوب

نگاهی بر وضعیت خرید و فروش خرما در دشتستان

استان بوشهر سالانه معادل ۱۷۰هزار تن خرما به بازار عرضه می کند که از این مقدار ۱۲۰هزار تن خرما یعنی بیش از ۷۰درصد خرمای استان از نخیلات شهرستان دشتستان برداشت می گردد. بیشترین گونه های خرمای استان بوشهر در شهرستان دشتستان می باشد که شامل کبکاب، شهابی و زاهدی است.

تخریب به بهانه دلسوزی

اخیرا مدیر مسئول یک هفته نامه، مقاله ای  مبنی بر رد و نادرست بودن استقبال پرشور مردم شبانکاره از استاندار بوشهر منتشر کرده است، و آن را با سفرهای روسای جمهور مقایسه کرده. باید گفت اولا مقایسه این سفر با سفر های رئیس جمهور سابق قیاس مع الفارق است.

سایت خبری سپاس

حقوق بشری آمریکا صرفا تبلیغات و عوام فریبی است

افرادی که دل به آمریکا بستند و آرزوی رفتن به آنجا دارند و فریب ظاهر این کشور را می خورند، حالا حقوق بشری که آمریکا از آن دم می زند صرفا تبلیغات است و واقعیتی ندارد./ مردم مظلوم آمریکا مانند سیاه پوستان و سرخ پوستان چون زیر استکبار این کشور زندگی می کنند در این انتخابات ها حضور چندانی ندارند.

نفت به ابزار فشار در مذاکرات تبدیل شده است

ساختار و پایه های اصلی قدرت، وجه اجبار و خشونت در دست سفید پوستان است و نهادهای حامی و یاری دهنده ی همسو با جریان آنان وجود ندارد./ به نظر لیبرالیست های سفید پوست آمریکایی مجالی برای رسیدگی به ادعای نژادهای دیگر مانند سیاه پوست ها که نژاد درجه دو محسوب می شوند، وجود ندارد.

بوشهر نیوز

ساخت و سازهای غیرقانونی شبانه در تنگک

قطعا اجرای قوانین و برخورد قاطع و سخت گیرانه با فرصت طلبین و سودجویانی که این روزها با شگردهای خاص خون مردم را درون شیشه کرده و به سرمایه های هنگفتی دست یافتند می تواند در سامان دهی این بخش از مرکز استان بوشهر که به دلیل قرارگرفتن نیروگاه اتمی از وجهه بین المللی نیز برخوردار است، تاثیرگذار بوده و از ناهنجاری کنونی منطقه جلوگیری کند.

هجوم متکدیان پاکستانی و افغانی به بوشهر

این روزها اکثر مردمان شهر می دانند که برخی از این متکدیان صبح هر روز توسط خودروهایی در سطح بوشهر توزیع شده و پس از انجام ماموریتشان به مکان تجمعشان که گفته می شود اطراف یکی از شهرستان های استان است، منتقل می شوند.

خلیلِ انقلاب؛ شاعر و منتقدی که همیشه معلم بود

اگرچه امروز خلیل در بین ما نیست و این شاعرِ بزرگِ هم استانیِ ملیِ ما از دنیای فانی به دنیای باقی شتافته است اما رفتار، گفتار و کردار این شاعر بزرگ و تاثیر آثارش بر شعر انقلاب و آیینیِ ما تا همیشه باقی خواهد بود.

سایت استان نیوز

این سوال را جواب بدهید، جایزه بگیرید!

امروز اوضاع آثار باستانی استان بوشهر به گونه ای است که دیگر سوال "چند بنای تاریخی در معرض خطر داریم" مطرح نیست، بلکه از مدت ها قبل این سوال که "چند بنای تاریخی سالم داریم" دغدغه مردم شده است!

چند درصد از دوستان سالاری حامی واقعی او هستند؟!

اگرچه تقابل جدی گروه های اصلاح طلب در بوشهر تاکنون به نفع دوستان استاندار بوده و آنها توانسته اند با یارگیری بهتر در همایشی تحت عنوان «همواره اصلاحات» که به نسبت همایش اخیر طیف مقابل شرکت کنندگان بیشتری داشت، برتری خود را به رخ بکشند، اما آنچه مسلم است این برتری نمی تواند نقطه اتکایی برای استاندار جوان بوشهر به حساب آید، زیرا معلوم نیست در فراز و فرودهای احتمالی چه تعداد از این افراد همچنان وی را همراهی خواهند کرد.

سایت خبری سوک

از وعده معاون رئیس جمهور تا خبر خوش استاندار به نوجوانان بوشهری

فضای دانش بنیان دردانشگاههای علوم پزشکی، خلیج فارس، مرکز تحقیقات شیلات و کشاورزی استان بوشهر مطلوب است که نشان از تلاش‌های انجام شده در حوزه پژوهش و فنآوری است.

سایت خبری خلیج فارس

از کلنگ زنی های نمایشی تا سرعت لاک پشتی پروژه های شهرداری بوشهر

پروژه های عمران شهری بوشهر به کندی پیش می رود یا آنکه با وجود انجام کلنگ زنی رسمی، ولی عملیات اجرایی آن آغاز نشده است./ با گذشت چند ماه از زمان وعده داده شده برای بهره برداری آنها، شماری از پروژه ها هنوز آغاز نشده، برخی به شکل ناقص باقی مانده و چند پروژه نیز سرعت لاک پشتی دارد.
 

ارسال نظر