کد خبر : 642

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان:

جناب رییس جمهور!! متأسفیم که در جاده دشمنان اسلام و انقلاب خوب بازی می کنید

جناب رییس جمهور!! متأسفیم که در جاده دشمنان اسلام و انقلاب خوب بازی می کنید

بوشهر24: آقای روحانی!! شما در رأس یک دولت دینی هستید و موظفید که جاده صاف کن دین اسلامی مردم باشید مگر شما در غرب لائیک و سکولار زیست میکنید که حوزه مسیحیت را از سیاست جدا می کنند که اکنون بی اخلاقی و بی مبالاتی و بی تعهدی در زندگی اجتماعی آنها موج می زند.

بوشهر24: آقای روحانی!! شما در رأس یک دولت دینی هستید و موظفید که جاده صاف کن دین اسلامی مردم باشید مگر شما در غرب لائیک و سکولار زیست میکنید که حوزه مسیحیت را از سیاست جدا می کنند که اکنون بی اخلاقی و بی مبالاتی و بی تعهدی در زندگی اجتماعی آنها موج می زند.

به گزارش "بوشهر24"، مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان در جمع سرگروهها و مربیان حلقه های صالحین دانشگاهها با اشاره به سخنان امروز ریس جمهور گفت: آقای رییس جمهور برای شما متأسفم که هنوز شما به حضور در جامعه دینی که معمار آن شخصی دینی و با صبغه دینی بوده است واقف نیستید .
سیدمحمد جواد مهدوی افزود: متأسفیم برای شما که دغدغه ملتی را و مردمی را که برای دینشان قیام کردند و خون دادند را افرادی بیکار و جاهل به امور دین خطاب می کنید، متأسفیم برای شما که هنوز نمی دانید در جامعه ای زیست می کنید که شعار آن دین و سیاست عین هم و با هم در زندگی اجتماعی است اما شما بر بوق تفکیک آن مرتب می دمید و شادمانی دشمنان اسلام را فراهم می کنید، متأسفیم که در جاده دشمنان اسلام و انقلاب خوب بازی می کنید و عین سخنان دشمن را برای ما بیان می کنید.

مهدوی مرتضوی افزود: جناب ریس جمهور شما که خود لباس مقدس روحانیت !! را به تن دارید از شما دور از انتظار بود چنین سخنان وحشتناک دشمنان را بر ملت خود تکرار کنید،  آیا مراجع و علما و مردم دلواپس که بر اساس تکلیف دینی خود امربه معروف و نهی از منکر می کنند افرادی بیکار و نآشنا به امورات دینی هستند؟! ، آیا مردمی که بیش از شماها به مقیدات مذهبی و دینی خود پایبندی دارند افرادی جاهلند؟!

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان اظهار داشت : مگر شما در سخنان روزهای اول (سکولاریسم فرهنگی)خود نگفتید مردم خود تصمیم گیری دینی در مسائل فرهنگی کنند چرا اکنون آنها را متهم به نادانی و جاهلیت می کنید و چرا نگرانی و دلواپسی دینی آنها را جوابگو نیستید .پس چرا نگرانی علمای دین را جوابگو نیستید.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان خطاب به روحانی  تصریح کرد :آقای روحانی!! شما در رأس یک دولت دینی هستید و موظفید که جاده صاف کن دین اسلامی مردم باشید مگر شما در غرب لائیک و سکولار زیست میکنید که حوزه مسیحیت را از سیاست جدا می کنند که اکنون بی اخلاقی و بی مبالاتی و بی تعهدی در زندگی اجتماعی آنها موج می زند.

وی افزود: جناب ریس جمهور! سیاست دینی، سیاستی است که در آن مردم به گونه‌ای هدایت و تدبیر شوند که ضمن داشتن شیوه‌های صحیح رسیدن به قدرت، تمام مصالح مادی و معنوی‌شان مد نظر قرار گیرد، از نظر معمار انقلاب اسلامی امام خمینی ره  اين نوع از سياست، مطلوب است؛ زیرا تمام مصالح مادی و معنوی انسان در این سیاست لحاظ می‌شود. ایشان وقتی از آمیختگی دین و سیاست صحبت می‌کند، این نوع از  سیاست را در نظر دارد. چنین سیاستی، مخصوص انبیا و اولیا و علمای بیدار اسلامی  است

مهدوی گفت: جناب روحانی ، اسلام، دين سياست است؛ به تمام شؤوني كه سياست دارد. اين مسأله براي هر كسي كه كمترين تدبّر در احكام حكومتي، سياسي، اجتماعي و اقتصادي نمايد آشكار مي‌گردد. هر كسي را كه گمان بر اين است كه دين از سياست جداست، نه دين را شناخته و نه اسلام را.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان ادامه داد: جناب ریس جمهور مردم ما برای اینکه جامعه دینی داشته باشند انقلاب کردند و تشکیل حکومت دادند؛ نه برای اینکه حکومت کنند از دین حرف زدند و مایه گذاشتند

وی حکومت را یکی از لوازم حفظ نظام دانست و گفت: به همین دليل، امام خمینی  ره حفظ نظام اسلامی را یکی از دلايل وجوب تشکیل حکومت و یا آمیختگی دین و سیاست دانسته است

مهدوی مرتضوی تصریح کرد: جناب روحانی ؛ رهبرکبیر ما  امام خمینی ره ، لزوم حفظ نظام اجتماعی را دلیل بر ضرورت حکومت می‌داند و می‌فرماید: بدون تشكيل حكومت و بدون دستگاه اجرا و اداره ـ كه همة جريانات و فعاليت‌هاى افراد را از طريق اجراى احكام، تحت نظام عادلانه درآورد ـ هرج‌ومرج به وجود مى‏آيد و فساد اجتماعى و اعتقادى و اخلاقى پديد مى‏آيد. پس براى اينكه هرج‌ومرج و عنان‌گسيختگى پيش نيايد و جامعه، دچار فساد نشود، چاره‏اى نيست جز تشكيل حكومت و انتظام‌بخشيدن به همة امورى كه در كشور، جريان مى‏يابد

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان یکی از دلایل عقلی آمیختگی دین و سیاست از منظر معمار انقلاب، را اصل "حفظ نظام"  دانست و گفت: لذاهمین فقها (که از نظر شما بیکارند!!) حفظ نظام را واجب می‌دانند و به تبع آن هر آنچه که لازمة حفظ نظام است را واجب شمرده‌اند.
وی در پایان گفت : جناب رئیس جمهور از شما خواهشمندیم در سخنان مکرر توهین آمیز خود به ملت ، تدبر و تأمل کنید کمی مکث کنید کمی بیاندیشید کمی دقت کنید کمی اندیشه کنید کمی ...و سپس حرف بزنید.خواهشمندیم بیدار شوید

  • دلواپس ۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۱۴:۰۴

    1 1 پاسخ

    جناب آقای سید محمد جواد احسنت به شما
    آقای روحانی فراموش کردند که در تبلیغات خود شعار بی طرفی دادند که من نه اصلاح طلب هستم نه اصول گرا بلکه خط من ولایت است ولی آیا این است جواب خوبی مردم . آقای روحانی ما دلواپسان از نظر شما نادان هستیم ولی بدان شما مردم را فریب داده اید و باز سناریو جام زهر را در پیش گرفته اید .
    عاملان قطعنامه (598)== = = عاملان توافقنامه ( ژنو )

ارسال نظر