کد خبر : 6677

در آستانه بزرگداشت حماسه 9 دی؛

اقدامات مشکوک برخی جریانات جهت کم رنگ کردن حماسه 9 دی در بوشهر

 اقدامات مشکوک برخی جریانات جهت کم رنگ کردن حماسه 9 دی در بوشهر

بوشهر 24: این تلاشهای مشکوک جهت کم رنگ تر شدن حماسه 9 دی در حالی صورت می گیرد که سال گذشته نیز عناصر فتنه گری نظیر مصطفی تاج زاده که در حال حاضر در زندان به سر می برد، مدعی شده بود، 9 دی به زودی فراموش خواهد شد

یک منبع آگاه در گفتگو با "بوشهر 24 " از تحرکاتی مشکوک در بوشهر در آستانه سالروز حماسه  9 دی جهت کم رنگ کردن این روز، خبر داد.

به گزارش "بوشهر 24" به نقل از یک منبع آگاه، در آستانه سالروزحماسه 9 دی که یادآور شکست مفتضحانه فتنه گران در برابر مردم آگاه و بابصیرت ایران بود، سالن همایش 9 دی ، جهت برگزاری مراسمی کاملا بی ربط با این ایام، رزرو شده است.

این منبع آگاه افزود: قرار است این مراسم دقیقا، یک شب قبل از سالروز حماسه 9 دی برگزار شود. بدیهی است با توجه به تأکیدات هرساله مقام معظم رهبری مبنی بر زنده نگه داشتن حماسه مردمی 9 دی، امسال نیز در بوشهر مراسماتی جهت بزرگداشت این حماسه تاریخی برگزار خواهد شد. از جمله قرار است در سالن همایش 9 دی مراسمی جهت بزرگداشت حماسه 9 دی برگزار شود.

اما اینکه در این ایام و دقیقا یک شب قبل از روز 9 دی، مجتمع فرهنگی، هنری 9 دی بوشهر برای برگزاری مراسمی کاملا بی ربط، از قبل رزرو و در واقع اشغال شده است، شائبه هایی از برخی تحرکات مشکوک در بوشهر جهت هرچه کم رنگ تر شدن خیانت های فتنه گران و فراموشی یوم الله 9 دی را به اذهان متبادر می کند.

این تلاشهای مشکوک جهت کم رنگ تر شدن حماسه 9 دی در حالی صورت می گیرد که سال گذشته نیز عناصرِ فتنه گری نظیر مصطفی تاج زاده که در حال حاضر در زندان به سر می بَرد، مدعی شده بود، 9 دی به زودی فراموش خواهد شد و در مقابل، اوباش گری سبزها در روز عاشورای 88 در افکار عمومی باقی خواهد ماند: «عاشورای ۸۸ خواهد ماند و نهم دی ماه از یادها می رود.»

ارسال نظر