کد خبر : 6695

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر مطرح کرد

رونمایی از "سرود 9 دی" در بوشهر/ ماندگاری 9 دی، مسئله اصلی است

رونمایی از "سرود 9 دی" در بوشهر/ ماندگاری 9 دی، مسئله اصلی است

بوشهر 24: تاکید مقام معظم رهبری این است که 9 دی حماسه، حادثه بزرگ و ماندگاری است، بنابراین ماندگاری 9 دی مسئله اصلی است و هر سال که می‌گذرد شور و هیجان و استقبال مردمی از این رویداد بیشتر می‌شود.

بوشهر 24: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: به مناسبت حماسه 9 دی، از سرود و ترانه 9 دی در بوشهر نیز رونمایی خواهد شد.

مراسم اصلی بزرگداشت حماسه 9 دی در مصلی نماز جمعه

به گزارش "بوشهر 24"، نصرالله شفیعی پیش از ظهر  امروز در جمع خبرنگاران استان در ارتباط با برنامه‌های حماسه 9 دی در بوشهر اظهار داشت: مراسم اصلی حماسه 9 دی در روز سه‌شنبه  9 دی ماه در مصلی نماز جمعه بوشهر با سخنرانی حجت‌الاسلام صدیقی امام جمعه موقت تهران برگزار خواهد شد.

رونمایی از سرود 9دی

وی عنوان کرد: شب 9 دی ماه نیز از سرود 9 دی در بوشهر با حضور اقشار مختلف مردم رونمایی خواهد شد و سخنران این مراسم نیز عباس سلیمی‌نمین از استادان برجسته دانشگاه خواهد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر با اشاره به برپایی نمایشگاه‌های مختلف عکس و پوستر در روز 9 دی، گفت: اعلام برنامه‌های مختلف از سوی نهادهای استان بوشهر نشان از عزم جدی برای برپایی با شکوه حماسه 9 دی در بوشهر است.

شفیعی گفت: برنامه مهم استان بوشهر برای حماسه 9 دی، اجتماع بزرگ اقشار مختلف مردم در مصلی نماز جمعه است که می‌طلبد در این زمینه تبلیغات محیطی به نحو شایسته انجام شود.

روحانیون حماسه 9 دی را برای مردم تبیین کنند

وی اضافه کرد: ادارات کل تبلیغات اسلامی و اوقاف و امور خیریه باید به روحانیون مساجد خود ابلاغ کنند تا در شب 9 دی این حماسه بزرگ را برای مردم تبیین کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر اذعان داشت: از دستگاه‌های اجرایی نیز انتظار داریم در مورد حماسه 9 دی بیانیه صادر کنند و این روز مهم را گرامی بدارند.

ماندگاری 9 دی، مسئله اصلی است

به گزارش "بوشهر 24 "، نصرالله شفیعی پیش از ظهر امروز نیز در نشست هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت 9 دی در بوشهر با بیان اینکه تداوم 9 دی تداوم بزرگداشت نظام جمهوری اسلامی است، اظهار داشت: تاکید مقام معظم رهبری این است که 9 دی حماسه، حادثه بزرگ و ماندگاری است، بنابراین ماندگاری 9 دی مسئله اصلی است و هر سال که می‌گذرد شور و هیجان و استقبال مردمی از این رویداد بیشتر می‌شود.

وی بیان کرد: 9 دی مختص یک همایش، جلسه و تجمع نیست بلکه مسئله اساسی تبیین حماسه 9 دی است، در دل 9 دی حرف‌های بسیاری نهفته است و اگر ابعاد آن تبیین شود، بصیرت‌زایی در بین افکار عمومی مطرح خواهد شد.

افشای ماهیت فتنه امری مستمر و جاودانه

وی با بیان اینکه افشای ماهیت فتنه یک امر مستمر و جاودانه است، گفت: تقابل دشمن با کشور ما و مبارزه تا زمانی که حق بر قدرت پوشالی باطل پیروز شود ادامه خواهد داشت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر تصریح کرد:  9 دی نقطه وحدت تمام اقشار و گروه‌های مختلف در ایران است که دل در گرو انقلاب، نظام، ولایت و ایران اسلامی دارند.

حماسه 9 دی نقطه اتصال تمام اقشار ملت

شفیعی افزود: باید از این فرصت پیش آمده در 9 دی هر سال برای حفظ جمهوری اسلامی و قدرت آن نهایت استفاده را ببریم.

وی گفت: در 9 دی نمی‌خواهیم وارد دسته‌بندی سیاسی شویم و اعتقاد داریم حماسه 9 دی نقطه اتصال تمام اقشار ملت است که ایران را دوست دارند.

ارسال نظر