کد خبر : 6721

عکس/ رونمایی از نماد روشنفکری

به گزارش بوشهر 24، با گذشت دو روز از برگزاری سخنرانی «حسین شریعتمداری» مدیرمسئول روزنامه کیهان در دانشگاه تهران،‌ همچنان طیف‌های موسوم به اصلاح‌طلب و حامیان فتنه،‌ در حال حمله به وی هستند؛‌ بدون آنکه درباره سخنان مستدل وی و رفتارهای شرم‌آور حامیان خود در هنگام برگزاری این سخنرانی،‌ کلامی بر زبان بیاورند!

تصویر زیر نمادی از حرکت ناشایست طیف حامی فتنه می‌باشد که با پرتاب یک لنگه کفش به سوی «حسین شریعتمداری» قصد برهم زدن این مراسم را داشتند تا سند دیگری باشد بر اثبات حمایت بی‌چون‌ و چرای این طیف از آزادی بیان!
 
 
 
متأسفانه طیف رسانه‌های حامی دولت نیز تاکنون رفتار نابه‌هنجار حامیان فتنه در دانشگاه تهران را محکوم نکرده و به‌جای آن،‌ نوک تیز انتقادات خود را به‌سوی «حسین شریعتمداری» گرفته‌اند تا شاید با این روش بتوانند اصل سخنان مستدل وی درباره خیانت‌های سران فتنه ارا به حاشیه ببرند.
 
آنچه مسلم است،‌ پاسخ سخنان منطقی و مستدل،‌ هر چه باشد، دست،‌ کف؛‌ جیغ، هوچی‌گری، اغتشاش و البته لنگه کفش نیست و هر مخلوقی که در برابر مدارک غیرقابل انکار،‌ دست به چنین اقداماتی بزند، بیم خود از شنیدن حقیقت را به نمایش گذاشته است.

ارسال نظر