کد خبر : 6958

عبدالله فاتحی

دست قدرت الهی درقیام ۹دی

دست قدرت الهی درقیام ۹دی

بوشهر 24: روز نُه دی اتفاق افتاد و در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد، به خاطر اینکه مردم بیدار بودند و هوشیار شدند دشمن را می‌شناختند و دست او را درفتنه دیدند.

بوشهر 24/ عبدالله فاتحی:

خدای متعال پشتیبان ملتی است که اراده کرده است درخط ولایت الهی و اسلام ناب محمدی زندگی کند. اسلام عزیز در طول تاریخ شاهد فراز و نشیب‌های فراوان بوده است. دشمنان حق و دنیاطلبان همواره از فضاهای غبارآلود برای فریب مردم استفاده می‌کرده اند و با گل آلودکردن حوادث اجتماعی ماهی مراد خود را به چنگ می‌آورده‌اند. فتنه ۸۸ و شعارهای فریبکارانه در انتخابات ریاست جمهوری آن سال اوج این غبارآلودگی را نشان می‌دهد. شیاطین فتنه گر صهیونیستی و استکبارجهانی تمام شگرد‌ها و فنون جادوگری خویش را در فضای حقیقی و مجازی به کارگرفته بود و از زمینه‌های موجود در افراد مغرور و فریب خورده استفاده نمود و با تمام قوا از آنهاحمایت و پشتیبانی به عمل آورده و آنها را گردهم جمع کرده بود. شیاطین بهایی و منافق که هیچ سنخیتی با نیروهای انقلابی دوران امام خمینی نداشتند گردهم جمع کرده بود وهمه را به طمع کسب قدرت، زیر پرچم فتنه جمع می‌کرد. غافل از اینکه دست قدرت الهی پشتیبان این ملت است و نمی گذارد اهریمن بدسگال برتخت سلیمان چیره گردد.
مدعی خواست که ازبیخ کند ریشه ما غافل ازآنکه خداهست دراندیشه ما
 روز نُه دی اتفاق افتاد و در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد، به خاطر اینکه مردم بیدار بودند و هوشیار شدند دشمن را می‌شناختند و دست او را درفتنه دیدند. رهنمودهای مقام عظمای ولایت و شیفتگان اهل بیت پیامبر، علمای بزرگ، خانواده معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران و حضور میلیونی مردم در صحنه تؤطئه دشمن را افشاکرد و با توکل به خدای متعال و ایمان و اخلاصی که در مردم وجود داشت دست قدرت الهی و امدادهای غیبی به فریاد مردم رسید. آری همین ارادت‌هایی که مردم به اهل بیت پیامبر به ویژه سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین داشتند مملکت را نجات داد و کشور را نگه داشت. آری همین ارادتهاست که انقلاب را حفظ کرده است؛ همین اخلاص هاست که جرأت سران استکبار را از آن‌ها گرفته است که نمی‌توانند به ملت ایران آسیب برسانند و می ترسند که به آن حمله نظامی کنند. البته در تبلیغات، عوامل مزدور و فریب خورده و دنیاطلب را دور خود جمع می‌کنند و جوانان ما را در معرض بمباران تبلیغاتی و تهاجم فرهنگی قرار می دهند و خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی را با انواع اتهامات واهی مورد حمله قرارمی دهند. اما حقیقت قضیه چیز دیگری است. دشمن حقیقی آن‌ها ملت ایران است، دشمن حقیقی آن‌ها ایمان و بصیرت ملت ایران است، دشمن حقیقی آن‌ها همین غیرت دینی جوانهاست که می‌جوشد و در صحنه‌های گوناگون دشمن را مات و مبهوت می‌سازد و اما وقتی دشمن دستش از همه جا کوتاه می‌شود، به قول خودش اجماع جهانی تشکیل می‌دهد تا جلو رشد و پیشرفت ملت ایران و جوانان دانشمند ما را  در زمینه‌های علمی بگیرد و با تحریم و تهدید به گزینه‌های مختلفی که روی میز دارد ما را بترساند. زهی تصورباطل زهی خیال محال!
 مقام معظم رهبری درباره قیام ۹دی می‌فرمایند: «هرچه انسان در اطراف این قضایا فکر می‌کند، دست خدای متعال را، دست قدرت را، روح ولایت را، روح حسین بن علی (علیه السّلام) را می‌‌بیند. این کار‌ها کارهائی نیست که با اراده‌‌ی امثال ما انجام بگیرد؛ این کار خداست، این دست قدرت الهی است؛‌‌ همان طور که امام در یک موقعیت حساسی - که من بار‌ها این را نقل کرده‌‌ام - به بنده فرمودند: «من در تمام این مدت، دست قدرت الهی را در پشت این قضایا دیدم». درست دید آن مرد نافذِ بابصیرت، آن مرد خدا.»
 اکنون که گرد و غبار شبهات فرونشسته وحقیقت برهمگان آشکارگشته است، مشخص گردیده، ایران اسلامی کشورمستقلی است ودشمن نمی‌تواند استقلال این ملت راسلب نماید. مردم به رهبرشان اعتماد دارند واستکباروصهیونیسم که قصد براندازی نظام اسلامی داشته‌اند شکست خورده اند و شعارهای فتنه گران مبنی برتقلب دروغ بوده است، آنچه معقول و منطقی به نظر می رسد این است که فریب خوردگان فتنه و هواداران آن‌ها حریت از خودنشان دهند و با اقرار به خطای خویش به دامن ملت برگردند. آنچه امروز مایه تعجب برای مردم ولایتمدار بلکه همه عقلای عالم گشته است اصرار و لجبازی آن‌ها و حمایت عده‌ای دیگر از این لجبازی است. کسانی که در خارج کشور، نان حمایت ازفتنه ۸۸ را می‌خورند و در رسانه‌های بیگانه از آنان حمایت می‌نمایند برای این رفتارشان دلایل شیطانی دارند اما شگفت آور‌تر از رفتار این مزدوران بیگانه، رفتاربرخی سیاستمداران داخل کشوراست که حاضر نیستند به آشوبگران فتنه ۸۸ لفظ فتنه گر و حتی فریبخوردگان فتنه اطلاق نمایند و انتظاردارند آنهارا بدون اقرار به خطا و عذرخواهی ازمردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی دوباره تطهیر نموده و در رأس امور قرار دهند غافل از اینکه این فریب خوردگان، به مردم و نظام و خون شهدا و بنیانگذار انقلاب اسلامی بلکه به عاشورا و سیدالشهدا اهانت و خیانت کرده اند و نباید به همین سادگی از کنار خیانت‌ها و جنایت‌های آن‌ها گذشت. بهتر است فریب خوردگان دست از لجاجت بردارند و از رأفت اسلامی استفاده نمایند و بیش از این خود را به زحمت نیندازند و دنیا و آخرت خود را در پای صهیونیست‌ها و استکبارجهانی قربانی نکنند. زیرا سودی به حال آنان خواهد داشت.
 

ارسال نظر