کد خبر : 7051

حجت الاسلام حسن درخشان ؛

عده ای بی بصیرت در پی تطهیر سران فتنه اند

عده ای بی بصیرت در پی تطهیر سران فتنه اند

بوشهر 24: سران فتنه عامل تحریم های شدید علیه ایران شدند که تبعاتش هنوز قشر آسیب پذیر جامعه را شدیدا تحت تاثیر قرار داده. نظام مظلوم و مقتدر و اصیل جمهوری اسلامی را متهم به تقلب کردند

بوشهر 24/ حجت الاسلام حسن درخشان :

چیزی نمانده بود تا استیلای مالک برخیمه معاویه وپیروزی سپاه علی بر منافین صفین که خبر ناگوار بی بصیرتی اصحاب امام راه رفته را نیمه تمام گذاشت.

عوامی که سطحی نگر بودند وخواصی که بی خواص و منفعت طلب.

آری انتخابات خرداد 88با حضور حداکثری مردم  پای صندوق رای ونمایش واقعی مردم سالاری دینی، می رفت که حادثه ها را حماسه کند و تهدیدها را فرصت و جایگاه ایران را با عنایت به دموکراسی بوجود آمده در معادلات جهانی دستخوش تحولی به سمت ارتقا کند، که مع الاسف بعضی ها بدتر از بعثی ها ظاهر شدند.

نقشه های پدر پیر و با تجربه انقلاب های مخملی جورج سوروس که این بار انقلابش را با رنگ سبز طراحی کرده بود.

رنگ سبز پیوندی با اعتقادات ملت معتقد ایران داشت گرچه نظر پدر کارکشته انقلابهای مخملی باتیری دو نشان گرفت و نماد مجوسیان ایران قبل از اسلام هم در آن لحاظ شد که دومینش نظر صائبی می باشد. فضل بن سهل ذوالریاستین ها هنوز رمقی در بدن دارند و باید که به هوش بود.

سران فتنه که در قالب یک مثلث تعریف می شوند و اگر به دیده تعمق بنگری و بعضی سکوتهای خائنانه هم مزید علت کنی تشکیل مربعی مبهم می دهد که در مصدر فتنه باهم اجتماع می کنند، با عصبانیت زایدالوصفی از پیروزی رقیب افشاگر خود دست به خیانتی زدند که حضرت ماه انقلاب فرمود گناه فتنه گران غیرقابل اغماض است.

سران فتنه عامل تحریم های شدید علیه ایران شدند که تبعاتش هنوز قشر آسیب پذیر جامعه را شدیدا تحت تاثیر قرار داده. نظام مظلوم و مقتدر و اصیل  جمهوری اسلامی را متهم به تقلب کردند.عامل قتل دهها نفر در اغتشاشات سال 88شدند.باعث تقویت طمع دشمن در پروسه و پروژه براندازی  شدند.

قانون شکنی کردند،دروغ گفتند و تهمت زدند خیانت کردندو جنایت.پیشرفت های نظام را تحت الشعاع قرار دادند اعتماد عمومی راسلب کردند،ودهها خیانتی که مجال ذکرش در این وجیزه نیست.

واکنون حزب الله به هوش باشد که عده ای بی بصیرت در پی تطهیر سران فتنه اند.

امت حزب الله باید با تمرکز بر سیاهی فتنه مصمم باشد جهت حفظ  نظام از بلاهای احتمالی دوباره فتنه گران،این پرونده را همچنان باز نگه داشته وتجربیات آن دوران تلخ را نصب العین قراردهد،باشد که با سکانداری ناخدای باخدای انقلاب از این پیچ تاریخی انقلاب به سلامت عبور کنیم و برسانیم سلامی به شکوفه ها به باران.

ارسال نظر