کد خبر : 7061

بیانیه حزب موتلفه به مناسبت فرارسیدن 9 دی

بیانیه حزب موتلفه به مناسبت فرارسیدن 9 دی

بوشهر 24 :اسلام عزیز در طول تاریخ 140ساله خود شاهد فتنه ها، خیانت ها و حوادث ناگوار فراوانی بوده است. دشمنان حق و دنیاطلبان همواره برای فریب مردم فضا راغبارآلود نموده اند، فتنه 88 و شعارهای فریبکارانه عوامل فتنه در انتخابات ریاست جمهوری آن سال اوج این غبارآلودگی را نشان می دهد.

به گزارش " بوشهر 24 "، با نزدیک شدن به سالروز فرا رسیدن روز بصیرت و 9دی حزب موتلفه استان بوشهر پیامی را صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

پنج سال از فتنه استکباری - صهیونیستی سال 88 که توسط شیطان بزرگ و عوامل سرسپرده اش همچون منافقین و بهائیان سازماندهی شده بود می گذرد اما هنوز فریب خوردگان لجوجی که آلت دست دشمن قرارگرفته و به نظام اسلامی تهمت تقلب زدند و با آبروی نظام بازی کردند حاضر نیستند به این خطای بزرگ خویش اقرار نمایند و از پیشگاه مردم ولایتمدار ایران اسلامی و رهبرمعظم انقلاب پوزش بخواهند و این لکه ننگ را از دامن خویش بزدایند و با کمال تأسف برخی از هواداران این بازی خوردگان فتنه که به ظاهر خود را از فتنه گران جدا کرده اند و مسئولیت هایی نیز در کشور به دست گرفته اند ، هنوز از محکوم کردن علنی و رسمی فتنه گران اجتناب می نمایند و ظاهرا انتظار دارند مرور زمان  و تابش نور آفتاب و بارش باران این لکه ننگ را پاک کند!

اسلام عزیز در طول تاریخ 140ساله خود شاهد فتنه ها، خیانت ها و حوادث ناگوار فراوانی بوده است. دشمنان حق و دنیاطلبان همواره برای فریب مردم فضا راغبارآلود نموده اند، فتنه 88 و شعارهای فریبکارانه عوامل فتنه در انتخابات ریاست جمهوری آن سال اوج این غبارآلودگی را نشان می دهد. شیاطین فتنه گر صهیونیستی و استکبارجهانی تمام شگردها و فنون جادوگری خویش را در فضای حقیقی و مجازی به کار گرفتند و با تمام قوا از آنها حمایت و پشتیبانی به عمل آوردند و همه را به طمع کسب قدرت، زیر پرچم فتنه جمع کردند و به گمان خود زمینه براندازی نظام را فراهم ساخته بودند. غافل از اینکه دست قدرت الهی پشتیبان این ملت است و نمی گذارد اهریمن بدسگال برتخت سلیمان چیره گردد.

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما                        غافل از آنکه خداهست دراندیشه ما

به یاری پروردگار متعال، روشنگری های رهبر عالیقدر انقلاب و خبرگان و علمای حوزه ها و اساتید دانشگاه و خانواده های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران و بصیرت و بیداری مردم مؤمن ایران اسلامی کارساز شد و روز نُه دی سال 88 اتفاق افتاد و در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد. عاشورائیان به صحنه آمدند تا از انقلاب برآمده از خون امام حسین علیه السلام و شهدای کربلا دفاع کنند. آری مردم با مشاهده آتش زدن خیمه های عزاداران حسینی بیدار و هوشیار شدند. بصیرت پیدا کردند و دشمن را شناختند و دست او را درفتنه دیدند. دست قدرت الهی و امدادهای غیبی به فریاد مردم رسید و مملکت را از این تؤطئه استکبارجهانی نجات داد.

مقام معظم رهبری درباره قیام 9دی می فرمودند: "هرچه انسان در اطراف این قضایا فكر می كند، دست خدای متعال را، دست قدرت را، روح ولایت را، روح حسین بن علی (علیه السّلام) را می‌‌‌بیند. این كارها كارهائی نیست كه با اراده‌‌‌‌ی امثال ما انجام بگیرد؛ این كار خداست، این دست قدرت الهی است".

حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر ضمن قدردانی از موضع شفاف و قاطع نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محترم بوشهر در برابر فتنه گران و تکبیر مکرر نمازگزاران ولایتمدار، روز بصیرت را به مردم آگاه و ولایتمداراستان بوشهر تبریک عرض نموده و ضمن اعلام حضور فعال اعضای خود درتجمع ساعت 9بامداد روز سه شنبه نهم دیماه در مصلای جمعه بوشهر از عموم مردم برای شرکت در این مراسم دعوت می نماید.

روابط عمومی حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر

ارسال نظر