کد خبر : 7129

طی مراسمی به مناسبت 9 دی ؛

با حضور هنرمندان انقلابی استان بوشهر ترانه " تصویر غیرت " رونمایی شد+ تصاویر و دانلود

با حضور هنرمندان انقلابی استان بوشهر ترانه " تصویر غیرت " رونمایی شد+ تصاویر و دانلود

بوشهر 24: روز گذشته و با حضور تعدادی از اساتید هنرمند استان بوشهر از ترانه " تصویر غیرت " که به دست هنرمندان بوشهری تهیه شده بود، رونمایی شد.

بوشهر 24: مراسم رونمایی از ترانه " تصویر غیرت " روز گذشته با حضور برخی هنرمندان بوشهری برگزار شد.

به گزارش " بوشهر 24 "، روز گذشته و با حضور تعدادی از اساتید هنرمند استان بوشهر از ترانه " تصویر غیرت " که به دست هنرمندان بوشهری و به سفارس سایت بوشهر24 تهیه شده بود، رونمایی شد.

در ابتدای مراسم، سید حسین صافی؛ مستند ساز بوشهری، ضمن اشاره به توصیه ای از مقام معظم رهبری، گفت: توصیه ای که حضرت آقا داشته اند و مورد غفلت واقع شده و امروزه به شدت بدان نیازمند هستیم، این بوده است که ایشان می فرمایند:« هرچه زمان می گذرد تجمع اصحاب حق را واجب تر و فوری تر احساس می کنم. »

 رونمایی از ترانه تصویر غیرت

وی با تجلیل از برگزاری چنین مراسماتی، افزود: در تجمع خلاقیت و موج رانی هست که در نبود آن نیست، لذا به بهانه های مختلف بایستی اصحاب حق دور هم جمع بشوند، البته این بهانه ها باید به انگیزه های بلند و برنامه ریزی شده ارتقا پیدا کند.

صافی در ادامه گفت: در جبهه مقابل ما، سالها، دهه ها و خیلی قبل تر از انقلاب، فعالیت تشکیلاتی و سازمانی وجود داشته است. لذا وقتی دشمن در مقابل ما اینچنین اس، ما نیز باید به سمت مودت و همکاری جمعی برویم.

 رونمایی از ترانه تصویر غیرت

در ادامه استاد فیروزی از شاعران استان بوشهر، ضمن تجلیل از برگزاری چنین مراسم و تجمعی، گفت: این دعوت ها بی اثر نیست، می توان با استفاده از حضور بزرگان در ارتقاء سطح کارهای فرهنگی و هنری تلاش کرد.

در ادامه مراسم استاد روشن روان نیز صحبتهایی را مطرح کرد. وی نیز برگزاری چنین مراسماتی را موجب یادآوری دوران پرشور و هیجان جوانی در اوایل انقلاب دانست.

 رونمایی از ترانه تصویر غیرت

نفر بعدی استاد ده باشی بود، وی نیز ضمن اشاره به برخی خاطرات دوران اسارتش، از برگزاری تئاتر در دوران اسارت گفت. وی در ادامه افزود: خواهش می کنم چنین برنامه هایی را در سایر رشته های هنری نیز دنبال کنید، تا در سال آینده جشنواره ای در همه رشته های هنری به مناسبت 9 دی داشته باشیم.

وی با اشاره به حماسه 9 دی افزود: در بحث 9 دی، عده ای هستند که اصرار دارند که دیگر نیازی نیست مدام روز 9 دی را یادآوری کرد و می خواهند که یاد آن فراموش شود. لذا بایستی پرشور تر از هرسال یاد آن را گرامی بداریم.

 رونمایی از ترانه تصویر غیرت

در این مراسم استاد قربانی، اکبر ابراهیمی آهنگ ساز ترانه فوق نیز صحبت هایی را ایراد داشتند. البته لطفی نیا از شاعران جوان استان نیز در این مراسم قطعه شعری را که قرار بود در تولید این ترانه از آن استفاده شود، اما به دلیل به موقع نرسیدن شعر استفاده نشده بود، خواند.

در پایان مراسم نیز ترانه " تصویر غیرت " به خوانندگی ساسان نوذری، آهنگ سازی اکبر ابراهیمی، ترانه سرایی  احمد منصوری و حسین فروزنده و تهیه کنندگی سایت بوشهر24 رونمایی و اکران شد.

 رونمایی از ترانه تصویر غیرت

 رونمایی از ترانه تصویر غیرت

 رونمایی از ترانه تصویر غیرت

 رونمایی از ترانه تصویر غیرت رونمایی از ترانه تصویر غیرت

5.60M :حجم فایل صوتی
00:06:04 :زمان فایل صوتی
  • رفیق ۱۳۹۳/۱۰/۰۹ ۰۶:۰۵

    1 0 پاسخ

    نظر و فتوای امام خامنه ای در مورد کنسرت (رساله احکام آموزشی):
    http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/27847/smpl.jpg

    http://2shadman.ir/wp-content/uploads/2014/12/DSC_0002.jpg

ارسال نظر