کد خبر : 7404

وحدت راه حل مقابله با جریان‌های تکفیری است

وحدت راه حل مقابله با جریان‌های تکفیری است

بوشهر 24: نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر گفت: وحدت دوای تمام مشکلات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، اعتقادی جامعه اسلامی و راهی برای مقابله برای جریان‌های تکفیری است.

بوشهر 24: نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر گفت: وحدت دوای تمام مشکلات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، اعتقادی جامعه اسلامی و راهی برای مقابله برای جریان‌های تکفیری است.

به گزارش " بوشهر 24 "، حجت‌الاسلام محمود رمضانی صبح امروز در همایش بسیجیان شهرستان بوشهر، افزود: امنیت، آرامش، یکپارچگی و وحدت گروه‌های مختلف در کشور ما الگویی برای کشورهای منطقه و جهان است، البته یکپارچگی می‌تواند راهکاری برای مقابله با استکبار جهانی و جریان‌های افراطی و تروریستی باشد.

رمضانی اظهار داشت: در حال حاضر گروه‌های تکفیری و تروریستی آرامش و امنیت بعضی از کشورها را گرفته‌اند که اگر به همین صورت پیش رود در آینده امنیت جهانی را با خطر مواجه خواهند کرد.
وی اضافه کرد: وحدت، همدلی، دشمن مشترک و اطاعت از مرجعیت، موارد مشترک شیعه و سنی در عرصه‌های مختلف سیاسی، نظامی و اعتقادی است که دستاوردها و نتایجی بزرگی برای افزایش قدرت ملی و منطقه‌ای عراق، سوریه و کشورهای مسلمان منطقه دارد.
نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بوشهر با بیان اینکه شکوه این وحدت و همدلی را مسلمانان در اربعین حسینی به جهانیان نشان دادند، تصریح کرد: دشمنان و استکبار جهانی سعی دارد با ایجاد تفرقه و دودستگی در بین مسلمانان زمینه‌های تسلط خود را بر آنها فراهم آورند زیرا اگر مسلمانان متحد باشند دشمن نمی‌تواند در منطقه به خواسته‌های خود برسد.
رمضانی با اشاره به اینکه دشمن هیچ وقت اتحاد و همدلی مسلمانان را نمی‌خواهد، بیان داشت: وحدت دوای تمام مشکلات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، اعتقادی جامعه اسلامی و راهی برای مقابله برای جریان‌های تکفیری است.
وی یادآور شد: بی شک مسلمانان باید از هر فرصتی برای وحدت استفاده کنند و هفته وحدت و سالروز ولادت حضرت رسول اکرم (ص) بهترین فرصت برای مسلمانان است که نکات مشترک و اعتقادات واحد خود را به یاد آورند و برای اعتلای جهان اسلام تلاش کنند.
رمضانی با تاکید بر اینکه اتحاد گروه‌های مختلف در کشور ما الگویی برای سایر کشورهای مسلمان و جهان است، خاطرنشان کرد: وحدت، بصیرت بالا، همدلی، ولایتمداری و نکات مشترک مردم و گروه‌‎های مختلف در کشور عزیزمان باعث شده نه تنها دشمن فکر تجاوز به مرزهای ما را نداشته باشد بلکه منطقه هم نقطه امنی برای جولان آنها نباشد.
وی با بیان اینکه مرزهای عقیدتی و انقلابی ما دیگر منطقه‌ای نیست و جهانی شده، تصریح کرد: دل‌های زیادی در سطح جهان مجذوب ایران اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی شده است. / فارس

ارسال نظر