کد خبر : 7419

معاون سیاسی استاندار بوشهر: حفظ آرامش، مصلحت ملی است

معاون سیاسی استاندار بوشهر: حفظ آرامش، مصلحت ملی است

بوشهر 24: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهرگفت: با توجه به این که حفظ آرامش مصلحت ملی است همه آحاد جامعه را به وحدت، همدلی و آرامش دعوت می کنیم.

بوشهر 24: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهرگفت: با توجه به این که حفظ آرامش مصلحت ملی است همه آحاد جامعه را به وحدت، همدلی و آرامش دعوت می کنیم.

به گزارش " بوشهر 24 "،

فتح الله حقیقی روز دوشنبه در همایش هم اندیشی سازمان های مردم نهاد دراستانداری بوشهرافزود: همه مردم استان بوشهر به ویژه خانواده شهدا، ایثارگران و رزمندگان نور چشم ما هستند و جایگاه والایی نزد مسوولان دارند.

وی با بیان اینکه خانواده معظم شهدا چشم و چراغ نظام هستند تصریح کرد: شهدا همواره خط قرمز مسوولان و مردم نظام اسلامی ایران هستند و خدمتگزاری به خانواده شهدا و ایثارگران و مردم استان بوشهر توفیق بزرگی است که خداوند به مسوولان داده است.

حقیقی یادآورشد: حفظ آرامش مهم ترین اولویت های کشور و بویژه در استان بوشهر به عنوان یک استان استراتژیک مصلحت بزرگ است و حساسیت این امر باید مورد توجه قرار گیرد و در این زمینه تلاش جدی داشته باشیم.

معاون استاندار بوشهر با اشاره به اینکه جوانان ومسولان درعرصه های مختلف نقش مهم خود را در حفاظت از دین و تمامیت اراضی نشان داده اند گفت: برای حفاظت از دین و تمامیت ارضی و جلوگیری از دخالت بیگانگان درامور کشور تلاش های زیادی شده است و امروز نیز جوانان در عرصه های مختلف نقش خود را در این زمینه انجام می دهند.

وی افزود: ما مسوولان ارادتمندان مردم نجیب و فهیم استان بوشهر هستیم، و با وجود تفاوت سلیقه ها، همه به عنوان اعضای یک خانواده بزرگ برای حفظ وحدت و آرامش در این استان تلاش می کنیم.

حقیقی بیان کرد: مهم این است که هدف اصلی که نظام مقدس جمهوری اسلامی است را گم نکنیم و به دنبال وحدت و آرامش باشیم.

وی با اشاره به اینکه در آستانه سفر رییس جمهوری به این استان قرارداریم گفت: با حضور کاروان تدبیر و امید به ریاست دکتر روحانی که خواست همه مردم نجیب، فهیم و ارزشمند استان است، بدون شک گشایش هایی حاصل خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر افزود: برای برنامه های سفر رییس جمهوری به استان بوشهر، پروژه هایی تعریف و نهایی شده که برکت خوبی برای استان حاصل می شود .

وی یادآورشد: مقام معظم رهبری و رییس جمهوری همواره بر کرامت و تکریم مردم تاکید دارند طوری که دکتر روحانی به همه دولتمردان تاکید و سفارش می کنند، کرامت مردم را تحت هر شرایطی ارج نهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر اضافه کرد: حضور رییس جمهوری در چند روز آینده به این استان پاسخ دکتر روحانی به سلام مردم درانتخابات ریاست جمهوری سال گذشته است.

حقیقی ادامه داد: اطلاع و آشنایی به وضعیت استان بوشهر و تصمیم گیری برای توسعه پایدار از دیگر اهداف سفر استانی رییس جمهوری به بوشهر است.

وی خطاب به اعضای سازمان های مردم نهاد استان بوشهر گفت: همه ما رسالت داریم افزون بر حضور در آیین استقبال، زمینه و شرایطی فراهم کنیم که مردم راحت تر به استقبال از منتخب خود بیایند.

این مقام مسوول اظهارداشت: میانگین مشارکت مردم استان بوشهر در فعالیت های اجتماعی و انتخابات از شاخص کشوری بالاتر است و در سفر اخیر رییس جمهوری نیز حماسه حضور حداکثری در 24 خرداد را تثبیت خواهند کرد.

وی از سازمان های مردم نهاد به عنوان یک فرصت یاد کرد و گفت: درهمه کشورهای پیشرفته به نقش سازمان های مردم نهاد در تصمیم سازی اهمیت داده می شود و این مهم نیز باید در کشور ما نهادینه شود./ ایرنا

ارسال نظر