کد خبر : 7427

سایت حامی دولت در بوشهر: تجمع کنندگان 200 نفر بودند

بوشهر 24: عصر امروز جمعی از مردم متدین بوشهر در اعتراض به حوادث جمعه شب، مقابل استانداری تجمع مسالمت آمیزی را برگزار کردند.

به گزارش " بوشهر 24 "، یکی از سایتهای حامی دولت که پیش از این چندین بار به مخالفت با استاندار مطالب و تحلیل هایی را درج کرده بود، این روزها از تدبیر استاندار بوشهر می گوید.

این سایت در نوشته ای آورده است:

گروهی تحت عنوان "امت حزب الله" در اعتراض به آنچه هنجارشکنی های اخیر بوشهر نامیده، مقابل استانداری بوشهر تجمع کردند.این گروه که شمار آنها حدود 200 نفر برآورد می شد، از ساعت 15 با حضور مقابل استانداری و تجمع روبروی درب اصلی و بلوار، با در دست داشتن پلاکاردهایی خواستار عزل استاندار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و استیضاح وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل برگزاری کنسرت گروه محلی لیان شدند.
در این تجمع که منجر به ترافیک خودروها در میدان امام و حدفاصل استانداری شده بود، چند مامور انتظامی نیز حضور داشتند که برای باز نگه داشتن خیابان تلاش می کردند.
این تجمع از ساعت 15 با قرائت قرآن آغاز و با سخنرانی فکوری رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر و جوکار مدیر حوزه علمیه برازجان ادامه یافت تا با قرائت بیانیه ای در ساعت 16:30 دقیقه خاتمه یافت.
در این بیانه از وزیر کشور درخواست عزل استاندار به دلیل آنچه دستور به نیروی انتظامی برای برخورد با امت حزب الله در شب برگزاری کنسرت موسیقی گروه لیان نامیدند شده و همچنین از نمایندگان استان درخواست کردند استیضاح وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و برکناری ماحوزی مدیرکل این اداره در استان به دلیل صدور مجوز کنسرت های موسیقی پیگیری شود.

در این بیانیه که توسط حجت الاسلام فکوری رییس ستاد احیای امر به معروف بوشهر قرائت شد، وی اعلام کرد: نمایندگانی از این جمع اعتراضی حزب الله به بیوت مراجع تقلید در قم و بیت رهبری اعزام شده و پیگیر دیدار با وزیر کشور برای تشریح هنجارشکنی ها در بوشهر و بی تدبیری استاندار در خصوص اعتراض به کنسرت موسیقی و دستور به برخورد نیروی انتظامی خواهند شد.

 دقایقی پیش از این تجمع، با توقف چند مینی بوس در کنار میدان امام خمینی (ره)، افرادی را برای حضور در این تجمع پیاده کردند.
 

  • بوشهری ۱۳۹۳/۱۰/۱۵ ۲۲:۲۵

    7 0 پاسخ

    سلام/ والله من خودم اونجا بودم خیلی بیشتر از دویست نفر بودن..سایت خلیج فارس در بدبینانه ترین حالت اشتباه محاسباتی کرده

ارسال نظر