کد خبر : 7490

طی نطقی در صحن علنی مجلس صورت گرفت؛

انتقاد از مدیریت ضعیف استاندار بوشهر و مدیر کل ارشاد در ماجرای کنسرت

انتقاد از مدیریت ضعیف استاندار بوشهر و مدیر کل ارشاد در ماجرای کنسرت

بوشهر 24: در جمعه شب گذشته به مناسبت برگزاری کنسرت در شهر بوشهر به واسطه عدم مدیریت به موقع و بجای مدیر ارشد استان و مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فضایی بسیار نامناسب برای سوء استفاده دشمنان نظام و انقلاب به وجود آمد.

بوشهر 24: عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در جمعه شب گذشته به مناسبت برگزاری کنسرت در شهر بوشهر به واسطه عدم مدیریت به موقع و بجای مدیر ارشد استان و مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فضایی بسیار نامناسب برای سوء استفاده دشمنان نظام و انقلاب به وجود آمد.

به گزارش " بوشهر 24 "، عبدالکریم جمیری در تذکری شفاهی با تبریک هفته وحدت و میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)، خطاب به وزرای کشور و فرهنگ و ارشاد اسلامی متذکر شد: در جمعه شب گذشته به مناسبت برگزاری کنسرت در شهر بوشهر به واسطه عدم مدیریت به موقع و بجای مدیر ارشد استان و مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فضایی بسیار نامناسب برای سوء استفاده دشمنان نظام و انقلاب به وجود آمد.

نماینده مردم بوشهر در مجلس شوری اسلامی ابراز تاسف کرد: اگر مدیریت شایسته‌ای انجام می‌گرفت چنین اتفاقی نمی‌افتد. برنامه کنسرت مورد اعتراض نیروهای مذهبی و هیاتی قرار گرفت. هیات‌های مذهبی شب قبل از برگزاری کنسرت اعتراض خود را اعلام و نشان داده بودند ولی متاسفانه بی‌توجهی شد و با تجمع این عزیزان در هنگام برگزاری کنسرت موجب برخورد نیروی انتظامی با عموم معترضان شد.

وی افزود: به اعتقاد بنده برخورد نیروهای انقلاب با نیروهای حقیقی مدافع انقلاب برخوردی ناشایست بود که زمینه اختلاف مابین کسانی را به وجود آورد که هر دو در کنار هم باید با مخلان نظم و امنیت مبارزه کنند. اگر تذکر نیروهای دلسوز توسط مدیران پذیرفته می‌شد حساسیت‌های مردم تشدید نمی‌شد و قطعا چنین مساله‌ای اتفاق نمی‌افتاد.

نماینده مردم بوشهر در مجلس شوری اسلامی تاکید کرد: این حادثه را بررسی کنید و زین پس برگزاری چنین برنامه‌هایی را با حساب و کتاب دقیق‌تری مجوز داده شود تا شاهد چنین حوادثی در بوشهر نباشیم.

 • محمدی ۱۳۹۳/۱۰/۲۰ ۰۸:۱۳

  1 0 پاسخ

  احسنت برآقای جمهیری.

 • بوشهری ۱۳۹۳/۱۰/۲۰ ۱۳:۳۷

  0 0 پاسخ

  احسنت موفق باشید.

 • حسین ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ ۲۳:۳۱

  0 0 پاسخ

  اه ازاینهمه مشکل یه اداره فرهنگی وبی تجوجهی وزیر
  اگرمنطقی بااین مدیرکل برخوردمی شدواگرمی دانست که مملکت هرکی به هرکی نیست وهرچه سوادت کمترمسعولیت بیشترواگربازرسان وزارت ارشادبجای انجام ماموریت واقعی درهتل بسرنمی بردند وبه اطرافشان نگاهی می کردند هیچگاه این مشکلات دراستان نبود. درود بروزیرارشادو هچنین معاونین محترمشان که اینقدربی توجهند.

 • رضا ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ ۲۳:۵۰

  0 0 پاسخ

  جناب جمهیری ماتوبوشهراینقدرمشکل مهم داریم که بایدنماینده اوناروبه بالا انتقال بده ، لطفا بجای ایجادحواشی بی پایه به مشکلات مردم برسید.

ارسال نظر