کد خبر : 7742

فیلم/ وقتی مطهری با مشت به دهن نماینده مجلس زد

فیلم/ وقتی مطهری با مشت به دهن نماینده مجلس زد

بوشهر 24: در این میان برخی سایت های حامی دولت در استان بوشهر نیز، به دروغ پردازی و نشر اکاذیب پیرامون برخی نمایندگان استان در مجلس نظیر موسوی نژاد پرداختند و وی را متهم به کتک زدن علی مطهری کردند.

به گزارش " بوشهر 24 "، به دنبال نطق جنجالی علی مطهری و اتفاقات بعد از آن بود که برخی رسانه های استانی همنوا با رسانه های اصلاح طلب و حامی فتنه، دست به تخریب برخی نمایندگان مجلس زدند، در این میان برخی سایت های حامی دولت در استان بوشهر نیز، به دروغ پردازی و نشر اکاذیب پیرامون برخی نمایندگان استان در مجلس نظیر موسوی نژاد پرداختند و وی را متهم به کتک زدن علی مطهری کردند.

این گزارش می افزاید، موسوی نژاد در گفتگویی با بوشهر 24، ضمن تکذیب این ادعاها، درخواست انتشار فیلم وقایع رخ داد در مجلس را داشت.

در ادامه قسمت کوتاهی از فیلم وقایع مجلس آمده است. در این فیلم مشاهده می شود که نه تنها موسوی نژاد که هیچ کدام از نمایندگان اقدام به زدن علی مطهری نمی کنند بلکه این مطهری است که اقدام به ردن نمایندگان می کند.

 

حجم ویدئو: 1.90M | زمان ویدئو: 00:00:33
  • محسن ۱۳۹۳/۱۰/۲۶ ۱۹:۳۷

    2 2 پاسخ

    شماها چرا همیشه قصد دارین مسائل رو سربسته و گمراه کننده به مردم اعلام کنیدآخه این چه کلیپی هست که گذاشتین دقیقا همون قسمت های مورد نظرتون رو نشون میدین اگر کلیپ بهتری ندارین نذارین اقا بخدا یه خورده از صاحب زمان بترسین و شفاف باشین با مردم(اگر هم تایید نشد که هیچی ولی کار درستی نیست )

ارسال نظر