کد خبر : 7752

در حاشیه جلسه روحانی با علما، ‌ایثارگران و نخبگان استان بوشهر رخ داد

ماجرای 5 سکه ای که ندا عبدالله زاده از رئیس جمهور هدیه گرفت، چه بود؟

ماجرای 5 سکه ای که ندا عبدالله زاده از رئیس جمهور هدیه گرفت، چه بود؟

بوشهر 24: عبدالله زاده در این نامه در اظهار نظری جالب، موسیقی و معماری را نماد فرهنگ بوشهر دانسته و از رئیس جمهور درخواست احیای آن را داشت. البته وی ترجیح داد جهت خوشایند رئیس جمهور، فرهنگ بوشهر را که محدود در موسیقی کرده بود، فرهنگ اعتدال بنامد.

بوشهر 24: شب گذشته دیدار رئیس جمهور با علما، ‌ایثارگران و نخبگان استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش " بوشهر 24 "  این نشست در حالی برگزار شد که ندا عبدالله زاده، عضو شورای شهر بوشهر به عنوان نماینده بانوان و ورزشکاران، متن نامه ای را که از قبل آماده کرده بود، قرائت کرد؛

این گزارش می افزاید؛ عبدالله زاده در این نامه در اظهار نظری جالب، موسیقی و معماری را نماد فرهنگ بوشهر دانسته و از رئیس جمهور درخواست احیای آن را داشت. البته وی ترجیح داد جهت خوشایند رئیس جمهور، فرهنگ بوشهر را که محدود در موسیقی کرده بود، فرهنگ اعتدال بنامد.

در ادامه این فوتبالیستِ تیم ملی و نائب رئیس شورای شهر بوشهر که به عنوان یکی از نخبگان، در این جلسه حاضر شده بود، در اظهاراتی سیاسی خطاب به شیخ حسن روحانی، گفت: «نگران دلواپسی دلواپسان نباشید که دلواپسی آن ها نه برای ایران و نه برای مردم ایران است.»

 شیخ حسن روحانی که از این اظهارات عبدالله زاده به وجد آمده بود در تقدیر از وی 5 سکه بهار آزادی را به وی هدیه داد.

البته روحانی در بخشی از سخنرانی خود نیز با خانم عبدالله زاده هم نوا شده و با کنایه نسبت به منتقدین سیاست خارجی دولت، گفت: « افرادی که امروز در مذاکرات و سیاست خارجه ما در دنیا مذاکره می‌کنند، منافع ملی را درک می‌کنند و به استقلال کشور احترام می‌گذارند و لذا این‌قدر ایراد‌های "نیش‌قولی" مطرح نکنیم. احترام کنیم به یکدیگر و مداوم در بحث‌ها و حرف‌ها اینگونه صحبت نشود که ما تنها بلدیم. همه بلدیم و همه در کنار هم باشیم.»

به گزارش " بوشهر 24 " در این نشست ابتدا علما، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و نخبگان مطالبات خود را در حوزه‌های گوناگون مطرح کردند و سپس رئیس جمهور به ایراد نظرات خود پرداخت.

گفتنی است در این مراسم که تحت عنوان دیدار رئیس جمهور با علما، نخبگان و خانوده ایثارگران برگزار شده بود، اکثریت حاضرین در جلسه را مسئولین دولتی و اعضای ستاد روحانی تشکیل می دادند. این در حالی بود که تعدادی از خانواده های شهدا و ایثارگان پشت درهای بسته مانده بودند و اجازه حضور در جلسه را پیدا نکردند.

ارسال نظر