کد خبر : 7754

جمیری: سفرهای رییس جمهوری پیوندمردم با نظام دینی را تقویت می کند

جمیری: سفرهای رییس جمهوری پیوندمردم با نظام دینی را تقویت می کند

بوشهر 24: نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: سفرهای رییس جمهوری و هیات دولت به استانهای کشور پیوند مردم با نظام دینی و دولتمردان را تقویت می کند.شز

بوشهر 24: نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: سفرهای رییس جمهوری و هیات دولت به استانهای کشور پیوند مردم با نظام دینی و دولتمردان را تقویت می کند

به گزارش " بوشهر 24 "، عبدالکریم جمیری شامگاه سه شنبه در دیدار معاون رییس جمهوری با مردم ومسوولان شهرستان گناوه افزود: سفر رییس جمهوری و هیات دولت به استان بوشهر در راستای خدمت به مردم و درجهت اعتماد بیشتر مردم نسبت به نظام ذی قیمت جمهوری اسلامی است.

جمیری بیان کرد: آن زمانی که آثار این سفرها را مردم شاهد باشند و بینند که چه تاثیری در زندگی آنان داشته بطور حتم اعتمادشان به دولتمردان و کارگزاران که با رای مردم مورد اعتماد قرار گرفته اند بیشتر خواهد شد.

وی افزود: امیدواریم این سفر آثار پربار و پرخیر وبرکت برای مردم این استان در آینده نزدیک داشته باشد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم درمجلس شورای اسلامی گفت: مردم فهیم و متدین شهرستان گناوه در طول دوران انقلاب اسلامی همواره یار ومددکار نظام بوده و پیشنبه تاریخی مبارزاتی از خود برجای گذاشته و همیشه با سعه صدر و تحمل همه سختی ها کاستی ها را تحمل کردند.

وی ادامه داد: مردم این دیار با همت خود زندگی کرده و مهمترین وسیله زندگی و ابزار تامین معاش آنان از طریق دریا با تجارت و صید وصیادی است.

جمیری گفت: باید شرایطی برای مردم این شهرستان فراهم کنیم که در کنار زندگی با دریا امکان انتخاب منبع درآمدی برای آنان ایجاد تا بتوانند در عرصه های دیگر نقش آفرینی کنند.

نماینده مردم بوشهر ، گناوه و دیلم به بیان مهم ترین مشکلات و نیازهای این منطقه اشاره کرد و افزود: توسعه شهرک های صنعتی با رویکرد صنایع تکمیلی در شمال استان بوشهر که سالیان سال حرف آن زده می شود باید اجرایی شود.

وی بیان کرد: مجتمع پتروشیمی گناوه که از مصوبات دولت گذشته است باوجود اینکه کارهایی انجام شده اما باید هرچه سریع تر اجرایی شود.

جمیری گفت: توسعه بندری و توجه به نیازها و خواسته های ملوانان گناوه و ریگ که در سخت ترین شرایط زندگی خودرا می گذرانند از دیگر حقوق اولیه مردم این دیار است که باید حمایت شوند.

وی ادامه داد: تکمیل نشدن فاضلاب گناوه معضل جدی برای مردم شده و هم اینک بحران زیست محیطی ایجاد کرده که زجر آور است.

وی با بیان اینکه برآورده کردن مطالبات و خواسته های مردم وظیفه و تکلیف ما مسوولان است، افزود: ایجاد فرودگاه یک مسئله اساسی برای مردم این منطقه است که سالهای سال وعده آن داده شده اما محقق نشده است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مسایلی که مطرح شد کف خواسته های مردم این منطقه است از نماینده رییس جمهوری خواست تا پیام و مطالبات مردم این منطقه را به رییس جمهوری منعکس کرده تا گام های اثربخشی برای مناطق شمالی استان بوشهر بخصوص گناوه برداشته شود./ ایرنا

ارسال نظر