کد خبر : 7806

حقیقی: استقبال بوشهریها از رییس جمهوری غافلگیر کننده بود

حقیقی: استقبال بوشهریها از رییس جمهوری غافلگیر کننده بود

بوشهر24: معاون سیاسی استاندار و رییس ستاد استقبال از رییس جمهوری در استان بوشهر گفت: استقبال پرشور توام با شعور اقشار مختلف مردم این استان از کاروان تدبیر و امید مسوولان را غافلگیر کرد.

بوشهر24: معاون سیاسی استاندار و رییس ستاد استقبال از رییس جمهوری در استان بوشهر گفت: استقبال پرشور توام با شعور اقشار مختلف مردم این استان از کاروان تدبیر و امید مسوولان را غافلگیر کرد.
به گزارش "بوشهر24"، فتح الله حقیقی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: برنامه ریزی انجام شده برای دیدار عمومی مردم استان بوشهر با رییس جمهوری ورزشگاه شهید بهشتی بود اما استقبال بی نظیر مردم به گونه ای بود که شمار زیادی از مردم در خیابان و پشت این ورزشگاه به سخنان منتخب خود گوش دادند.

وی یادآورشد: باتوجه به پیوند عمیق مردم استان بوشهر با نظام و دولتمردان از همه شهرها و روستا، مردم خود را برای دیدار با رییس جمهوری به مرکز استان رسانده بودند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر با قدردانی از مردم این استان در بجا آوردن رسم میزبانی و مهمان نوازی اضافه کرد: بدون شک دولتمردان نیز با تلاش و عزمی مضاعف برای پاسخگویی به مطالبات و نیازمندیهای آنان گام برخواهند داشت.

وی گفت: در این سفر 16 پروژه اساسی و زیربنایی که نقش مهمی در برون رفت از بسیاری مشکلات دارد مصوب شد که 11 پروژه آن از محل اعتبارات دولتی و پنج پروژه نیز تکلیف وزارت نفت است که با تاکید دکتر روحانی اجرایی و گشایش اساسی در استان ایجاد خواهد کرد.

حقیقی ادامه داد: باتوجه به قابلیت و توانمندیهای استان بوشهر هم اینک وضعیت موجود متناسب با طراز خود نیست که دولتمردان و مسوولان ملی و محلی برای عمران و آبادانی استان از هیچ کوششی برای آنچه حق مردم است دریغ نخواهند کرد.

رییس ستاد استقبال از رییس جمهوری در استان بوشهر افزود: وجود استانداری با تدبیر و پرتلاش و حمایت های رییس جمهوری باعث خواهد شد در کوتاه مدت برنامه ریزی های توسعه ای در این استان محقق شود.

وی گفت: باوجود اینکه بوشهر از نظر جمعیت و مساحت رتبه پایینی در سطح کشور دارد اما برخورداری از رتبه سوم بودجه دولتی عمرانی در سالجاری بیانگر درک و توجه دولت به این استان برای ارتقای شاخص های توسعه ای آن است.

حقیقی افزود: بدلیل نقش آفرینی استان بوشهر در اقتصاد ملی به هر میزان مسوولان و دولتمردان توجه به این استان کنند حق مردم است اما بدلیل محدودیت های منابع مالی رفع عقب ماندگی های برجای مانده از سالیان گذشته نیازمند زمان و برنامه ریزی اصولی است که مدیریت ارشد این استان نسبت به این مهم اهتمام جدی دارد.

وی از همه کشانی که بر قراری امنیت ، نظم و بستر سازی برای حضور پرشور مردم در آیین استقبال از رییس جمهوری ایفای نقش کردند قدردانی کرد.

ارسال نظر