کد خبر : 7969

آیت الله صفایی: مسئولان از رسانه های انقلابی حمایت کنند

آیت الله صفایی: مسئولان از رسانه های انقلابی حمایت کنند

بوشهر 24: مسئولان باید حمایت از رسانه‌های مسلمان و انقلابی را در دستور کار قرار دهند و با نگاهی ویژه به بسیج رسانه توجه داشته باشند.

بوشهر 24: مسئولان باید حمایت از رسانه‌های مسلمان و انقلابی را در دستور کار قرار دهند و با نگاهی ویژه به بسیج رسانه توجه داشته باشند.

به گزارش " بوشهر 24 "، آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری صبح امروز در نشست با فعالان بسیج رسانه بوشهر اظهار داشت: در آینده نه چندان دور جهان گرفتار فتنه عظیم رسانه‌ای می‌شود و تنها راه نجات با این فتنه، مبارزه رسانه‌ای با جهان استکبار است.

وی با اشاره به اینکه بسیج رسانه خط مقدم دفاع مقدس رسانه‌ای در مقابل تهاجم گسترده رسانه‌های استکباری است، بیان کرد: مسئولان باید حمایت از رسانه‌های مسلمان و انقلابی را در دستور کار قرار دهند و با نگاهی ویژه به بسیج رسانه توجه داشته باشند.

امام جمعه بوشهر گفت: در جهان کنونی شاهد تهاجم گسترده رسانه‌های جهان استکبار و صهیونیسم بین‌الملل علیه اسلام هستیم و نمونه آن حرکت ضد بشری و ضد انسانی روزنامه شارلی ابدو در فرانسه است که به ساحت پیامبر(ص) توهین کردند و با این کار زمینه را برای حضور نظامی خود در خلیج فارس فراهم می‌کنند.

صفایی بوشهری افزود: یکی از مختصات جهان کنونی، تهاجم گسترده جهان استکبار به کشورهای انقلابی و اسلامی به ویژه ایران است، برای این کار با تمام ابزارهای رسانه‌ای وارد عمل می‌شوند لذا وظیفه ما دفاع مقدس رسانه‌ای در مقابل تهاجم گسترده و ضد بشری جهان استکبار است و بسیج رسانه در این زمینه در خط مقدم قرار دارد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه رسانه‌ها نقش مهم و جایگاه ویژه‌ای دارند و جهان استکبار از رسانه‌ها استفاده ضد بشری می‌کند، ضرورت دارد رسانه‌های انقلابی به ویژه اسلامی، دفاع مقدس رسانه‌ای در مقابل تهاجم رسانه‌ای استکبار طراحی و اجرا کنند و افسران این دفاع مقدس نیز اعضای بسیج رسانه هستند.

امام جمعه بوشهر یادآور شد: در شرایطی به سر می‌بریم که جهان در آستانه تحول عظیم است و این تحول کاملا مشهود بوده و مقدمات آن در حال فراهم شدن است.

صفایی بوشهری بیان کرد: با انقلاب اسلامی، استکبار رسانه‌ای در هم شکسته شد و رسانه‌های اسلامی و انقلابی در جهان ظهور پیدا کرد و در عرصه دیداری، شنیداری و مجازی فعالیت گسترده‌ای را آغاز کردند.

وی در ارتباط با سرمایه‌گذاری استکبار در مبارزه رسانه‌ای گفت: 9 ابررسانه در جهان وجود دارد که همگی آنان مستقیم یا غیر مستقیم به صهیونیسم بین‌الملل متصل هستند اما در یک وجه مشترکند و آن اینکه رسانه‌های استکباری هستند و نگاه آنان به چپاول ثروت کشورها و تسلط بر حوزه سیاست و قدرت آنان است.

امام جمعه بوشهر بیان داشت: در شرایط کنونی هر قدر پیش برویم تهاجم نرم اهمیت بیشتری پیدا می‌کند، دشمنان در این اندیشه هستند که افکار را مدیریت و سرزمین را چپاول کنند، لذا باید از فرصت رسانه استفاده کنیم و در دفاع رسانه‌ای با نگاه تهاجمی به جریان رسانه‌ای استکبار حمله کنیم.

صفایی بوشهری با تاکید بر لزوم طراحی پروژه دفاع مقدس رسانه‌ای با حضور رسانه‌های انقلابی و ولایتمدار اضافه کرد: باید تهاجم رسانه‌ای به جهان استکبار انجام دهیم چرا که جهان استکبار اکنون سراسر ضعف است و اندیشه‌های سرمایه‌داری و لیبرالی از بین رفته است.

وی گفت: غرب در عرصه‌های مختلف اخلاقی، رفتاری، سیاسی، اقتصادی و ... رو به زوال و ضعف است به ویژه اینکه در عرصه سیاست و اقتصاد نیز به بن‌بست رسیده‌اند لذا ضروری است دفاع مقدس رسانه‌ای و تهاجم رسانه‌ای علیه جهان استکبار و افشای ضعف و ماهیت پلید آنان داشته باشیم.

امام جمعه بوشهر بیان داشت: افسران مبارزه رسانه‌ای با جهان استکبار، اعضای بسیج رسانه است و توجه ویژه به رسانه‌های انقلابی، عدالت رسانه‌ای از ناحیه مسئولان در تمام عرصه‌ها و حمایت رسانه‌ای از اصحاب رسانه لازم است.

صفایی بوشهری گفت: چقدر بد است که یک رسانه درون ایران از حرکت توهین آمیز علیه پیامبر(ص) حمایت کند، ما باید پاسدار حریم دین و دیانت باشیم و در مقابل این توهین رسانه‌ای بایستیم، چرا که این اقدام صهیونیستی است و هیچ رسانه‌ای در ایران نباید به خود اجازه دهد به ادیان الهی توهین کند.

وی بیان داشت: توهین به پیامبر(ص) نشان می‌دهد جهان استکبار و صهیونیسم در آستانه سقوط و نابودی قرار دارد./ فارس

ارسال نظر