کد خبر : 8172

مصلح: ظریف نباید با وزیر خارجه شیطان بزرگ قدم می‌زد

مصلح: ظریف نباید با وزیر خارجه شیطان بزرگ قدم می‌زد

بوشهر24: امام جمعه برازجان گفت: توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام اعلان جنگ مستقیم با همه مسلمانان عالم است.

بوشهر24: امام جمعه برازجان گفت: توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام اعلان جنگ مستقیم با همه مسلمانان عالم است.

به گزارش "بوشهر24" به نقل از مهر، حجت‌الاسلام حسن مصلح در خطبه‌های این هفته نماز جمعه برازجان با توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: ترک گناه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باعث می‌شود تا از عذاب‌های دردناک نجات یابیم.

وی در ادامه با محکوم کردن توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام(ص)، خاطرنشان ساخت: توهین‌کنندگان در پی جنگ مستقیم با مسلمانان هستند و لازم است که همه مسلمانان عالم انزجار خود را از این اقدام اعلام کنند.

امام جمعه برازجان با بیان اینکه سفر وزیر امور خارجه کشورمان به فرانسه در این ایام زیبنده نبود، اذعان داشت: وزیر امور خارجه نباید با وزیر خارجه شیطان بزرگ قدم می‌زد که لازم است تا در این زمینه دقت نظر بیشتری صورت گیرد.

وی همچنین با اشاره به دیدار صمیمانه ورزشکاران با رهبر معظم انقلاب، اضافه کرد: مقام معظم رهبری ورزشکارانی که با رفتار و کردار خود موجب سربلندی نظام اسلامی شده‌اند را در این دیدار مورد تقدیر قرار دادند.

حجت‌الاسلام مصلح ادامه داد: رهبر انقلاب در نامه‌ای به جوانان اروپا و آمریکای شمالی توصیه کرده‌اند که جوانان اسلام را از طریق منابع معتبر بشناسند و در برابر سیاه‌نمایی اسلام پرسش و تحقیق کنند.

وی با تبریک به مناسبت هشتم ربیع‌ سالروز میلاد امام حسن عسکری، اذعان داشت: امام حسن عسکری(ع)، چه در دوران پدر و چه در دوره شش ساله امامت خود، با طاغوتیان در ستیز بودند و با فرقه‌های منحرف و کسانی که اسلام را تحریف می‌کردند، مقابله می‌کرد.

امام جمعه برازحان در ادامه با بیان اینکه سفر دولت به استان بوشهر دارای مصوباتی برای توسعه و پیشرفت استان بوده است، افزود: مسئولان باید تلاش کنند تا مصوبات دولت برای استان بوشهر هر چه سریع‌تر اجرایی شود.

ارسال نظر