کد خبر : 8222

در گفتگو با معاون فرمانداری دشتستان مطرح شد؛

از تخلف موجود در شورای شهر شبانکاره مطلع بودیم/ طبق قانون برخورد می کنیم

از تخلف موجود در شورای شهر شبانکاره مطلع بودیم/ طبق قانون برخورد می کنیم

بوشهر 24: ما در جریان این تخلف بوده ایم، اما با توجه به موضوعات گسترده شوراها و اولویت بندیهای موجود، به مسئله شورای شهر شبانکاره هم به نوبه خود رسیدگی شده است.

به گزارش " بوشهر 24 "، در پی گزارش بوشهر 24 از تخلف رخ داده در شورای شهر شبانکاره، این مسئله را از عادل دهدشتی، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دشتستان پیگیری کردیم.

دهدشتی ضمن اشاره به گستره وسیع جغرافیایی دشتستان که شامل 9 شهر و 6 بخش و 180 روستا  می شود، گفت: تعداد زیادی شورا با موضوعات مختلفی وجود دارد، که مشکلات و مسائل همه آنها با توجه به اولویت و اهمیتی که دارند در حال بررسی هستند.

وی با اشاره به تخلف موجود در شورای شهر شبانکاره، افزود: ما در جریان این تخلف بوده ایم، اما با توجه به موضوعات گسترده شوراها و اولویت بندیهای موجود، به مسئله شورای شهر شبانکاره هم به نوبه خود رسیدگی شده است.

معاون سیاسی دشتستان با تأیید تخلف موجود در شورای شهر شبانکاره، گفت: این مسئله در دستور کار قرار گرفته، تشریفات آن در حال طی شدن است و طبق قانون برخورد خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: بزودی جزئیات رسیدگی به این مسئله را منعکس خواهیم کرد.

گفتنی است در شورای شهر شبانکاره بر خلاف قانون، 2 نفر از اعضای شورای شهر همزمان، در دیگر ادارات و دستگاهها نیز مشغول به کار هستند که جزئیات این موضوع را می توانید در بی قانونی آشکار در شورای شهر شبانکاره/ پاسکاری به جای پاسخگویی!  بخوانید.

 • ۱۳۹۳/۱۱/۰۴ ۱۹:۵۵

  0 0 پاسخ

  سلام یه تحقیقی هم درباره اعضا شورای شهر سعدآباد کنید بعضی از تنها هم شغل دولتی دارند

 • شورا ۱۳۹۳/۱۱/۰۵ ۲۳:۲۴

  0 0 پاسخ

  اقای نصرتی طبق قانون نمیتوانسته اند که در انتخابات شرکت کنند چون در یکی از سازمان های وابسته به شهرداری یعنی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری شبانکاره مشغول به کار بوده و حتی در تاریخ ثبت نام برای شورای شهر بیمه ایشون توسط این دانشگاه پرداخت میشده و قابل استعلام می باشد و این کار نقض علنی قانون توسط ایشان و بخشداری شبانکاره که ایشان را تایید نموه است می باشد
  امیدوارم که یکی باشد که پیگیری کند.

 • وحيد ۱۳۹۳/۱۱/۰۶ ۰۸:۰۱

  0 0 پاسخ

  با تشكر از خبرنگار سخت وش و توانمند اين سايت خبري لطفا اين مسئله را تا به سرانجام رسيدن دنبال بفرماييد و بايست با متخلفين برخورد شود يعني علاوه بر عزل آنها برخورد اداري و حقوق و مزايايي كه گرفته اند را عودت دهند و به مراجع ذيصلاح معرفي شوند

 • شبانکاره ۱۳۹۳/۱۱/۰۷ ۰۰:۳۶

  0 0 پاسخ

  با تشکر از مسولین که بالاخره در این ماجرا وارد شدند. و امیدواریم که طبق قانون با این کار برخورد شود. و امیدواریم که هر دو نفر از شورا بروند. و همه حقوقی که بابت جلسات شورا گرفته اند. باز گردانند.

ارسال نظر