کد خبر : 8223

برگزاری 130 ویژه‌ برنامه دهه فجر در کنگان

برگزاری 130 ویژه‌ برنامه دهه فجر در کنگان

بوشهر 24: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کنگان از برگزاری 130 ویژه‌برنامه دهه فجر در کنگان خبر داد.

بوشهر 24: رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کنگان از برگزاری 130 ویژه‌برنامه دهه فجر در کنگان خبر داد.

به گزارش " بوشهر 24 "، حجت‌الاسلام رحیم اهرمی صبح امروز در نشست مسئولان کنگان با اشاره به اهمیت برگزاری برنامه‌های باکیفیت در دهه فجر اظهار داشت: دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزش‌های اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کنگان از برگزاری 130 ویژه‌برنامه دهه فجر در کنگان خبر داد و افزود: از جمله برنامه‌های این اداره در دهه فجر می‌توان به برگزاری گفتمان انقلاب در مدارس، برگزاری محفل انس با قرآن و اعزام مبلغ به مساجد در تبیین دهه فجر اشاره کرد.

وی اضافه کرد: نشست علمای شیعه و اهل سنت با موضوع نقش حضرت امام (ره) و انقلاب در وحدت اسلامی و جشن انقلاب با حضور نونهالان قرآنی از دیگر برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی کنگان در دهه فجر است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کنگان در بخش دیگری از سخنان خود، اقدام اخیر رژیم صهیونیستی مبنی بر به شهادت رساندن جمعی از نیروهای حزب‌الله لبنان در خاک سوریه را محکوم کرد.

اهرمی گفت: مجاهدان راه خدا برای استمرار دین خدا از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند و جهاد فیض عظیمی است که نصیب و بهره انسان‌های لایق خواهد شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کنگان ابراز داشت: شهادت جمعی از نیروهای حزب‌الله لبنان در کشور سوریه توسط بالگردهای رژیم صهیونیستی را محکوم می‌کنیم و رژیم صهیونیستی را عامل مهم جنایتکار طول تاریخ می‌دانیم و به فرموده امام خمینی (ره) «رژیم صهیونیستی غده سرطانی است که باید محو شود».

وی افزود: شهادت سردار الله‌دادی و همچنین جهاد مغنیه فرزند شهید عماد مغنیه و همرزمانش را تسلیت می‌گوییم و این شهادت‌ها طبق وعده الهی به پیروزی مستضعفان بر مستکبران منتهی خواهد شد.

اهرمی متذکر شد: هر کشوری با نیروهای خارجی و غاصب نبرد کند و شهادت را افتخار خود بداند به راستی به استقلال و آزادی دست پیدا می‌کند و استقلال ایران اسلامی، لبنان، فلسطین و... مدیون به ثمر رسیدن خون بی شمار شهدایی است که جان خود را بر طبق اخلاص گذاشتند و تقدیم کردند./ فارس

ارسال نظر