کد خبر : 8319

تدوین برنامه‌های دهه فجر با رویکرد دانش بنیان و فراگیر

 تدوین برنامه‌های دهه فجر با رویکرد دانش بنیان و فراگیر

بوشهر 24: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: برنامه‌های دهه فجر استان بوشهر با درایت و دانش بنیان و فراگیر تدوین و برای اقشار مختلف مردم طراحی شده است.

بوشهر 24: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: برنامه‌های دهه فجر استان بوشهر با درایت و دانش بنیان و فراگیر تدوین و برای اقشار مختلف مردم طراحی شده است.

به گزارش " بوشهر 24 "، نصرالله شفیعی ظهر امروز در نشست با نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی در جهان پر عظمت و باشکوه می‌درخشد اظهار داشت: انقلاب اسلامی با تمسک به اسلام ناب و اطاعت مطلق از ولی فقیه زمان به صحنه آمده است و اکنون در جهان با اقتدار و عظمت می‌درخشد.

وی با اشاره به تلاش دشمنان نظام برای ناکارآمد نشان دادن انقلاب در زمینه‌‎های مختلف در رسانه‌های معاند گفت: باید با تعریف برنامه‌‎های بامحتوا در مقابل توطئه‌‎های دشمنان برنامه‎ریزی منسجمی داشته باشیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان کشورهای غربی بیان کرد: پیام رهبر معظم انقلاب به جوانان کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی پیامدهای مهمی در جهان و سطح بین المللی داشته و تحول مهمی در دنیا به وجود آورده است.

شفیعی با اشاره به اینکه پیام رهبر معظم انقلاب سبب بیداری در جهان شده است خاطرنشان کرد: با وجود تبلیغات گسترده استکبار در راستای اسلام هراسی پیام رهبر معظم انقلاب سبب بیداری در جهان شده است.

وی با تاکید بر توجه به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: بعد از 36 سال هنوز انقلاب اسلامی ایران با شکوه و عظمت در جهان به پیش می‌رود که این به سبب رهبری‌های خردمندانه رهبر معظم انقلاب و پشتیبانی مردم ولایتمدار محقق شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه برنامه‌های دهه فجر در استان بوشهر فراگیر طراحی شده گفت: برنامه‌های دهه فجر در استان بوشهر با درایت و دانش بنیان و فراگیر تدوین  و برای اقشار مختلف مردم طراحی شده است.

وی, مردم محوری را از ویژگی‌های برنامه های دهه فجر دانست و گفت: با توجه به اینکه انقلاب اسلامی ایران یک نهضت مردمی است و تداوم و استحکام پایه‌های این انقلاب نیز با حضور مردم امکان پذیر است.

شفیعی با بیان اینکه آیین دهه فجر در استان بوشهر با نواختن زنگ انقلاب و برگزاری آیین 12 بهمن در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر آغاز می‌شود خاطرنشان کرد: ثمره و نتیجه همه برنامه‌های ستاد دهه فجر در روز 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب در حضور حماسی مردم در صحنه نمود پیدا می‌کند./ تسنیم

ارسال نظر