کد خبر : 8330

چهره‌های مطرح انقلاب در روستاهای بوشهر شناسایی و معرفی می‌شوند

چهره‌های مطرح انقلاب در روستاهای بوشهر شناسایی و معرفی می‌شوند

بوشهر 24: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: در پیروزی انقلاب اسلامی قشرهای گوناگون جامعه نقش مهم و اساسی داشتند که در این حوزه چهره‌های مطرح انقلاب در روستاها شناسایی وبه جامعه معرفی می‌شوند.

بوشهر 24: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: در پیروزی انقلاب اسلامی قشرهای گوناگون جامعه نقش مهم و اساسی داشتند که در این حوزه چهره‌های مطرح انقلاب در روستاها شناسایی وبه جامعه معرفی می‌شوند.

به گزارش " بوشهر 24 "، نصرالله شفیعی بعدازظهر امروز در نشست کمیته ارتباطات و رسانه‌های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه انقلاب بر گرفته از عمق اعتقادات مردم است اظهار داشت: در ایام‌الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مطبوعات و خبرگزاری‌ها رسالت عظیمی در تبیین انقلاب اسلامی و ترویج آن به نسل جدید بر عهده دارند.

وی با تاکید بر معرفی بیشتر انقلاب به نسل جوان و نوجوان تاکید کرد: این انقلاب حاصل خون هزاران شهید به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران است که باید آن را به دنیا و نسل جوان بیشتر شناساند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه انقلاب اسلامی تحول ریشه‌ای و اساسی در فرهنگ‌ ‌ما ایجاد کرده است تصریح کرد:امام راحل با شعار نه شرقی و نه غربی به ملت‌ها فهماند که باید از شرق و غرب رهایی یافت که انقلاب اسلامی حادثه بزرگی در قرن اخیر محسوب می‌شود.

شفیعی با بیان اینکه مهمترین دستاورد انقلاب بوجود آمدن مردم سالاری است گفت: استکبار جهانی بر این تفکر بود که بدون حضور آنها نمی‌توان نظام بر قرار کرد اما انقلاب به همه دشمنان ثابت کرد که با تکیه بر آموزه‌های دینی و اسلامی می‌توان به این مهم دست یافت.

وی با بیان اینکه همه قشرهای مختلف مردم در پیروزی انقلاب اسلامی نقش دارند گفت: رسانه‌ها و مطبوعات باید چهره‌های شاخص انقلاب به جامعه معرفی و نقش آنان را در پیروزی و آگاه سازی مردم تبیین کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه روستائیان دراین انقلاب نقش آفرینی کردند تاکید کرد: در این حوزه چهره‌های مطرح انقلاب در روستاها شناسایی وبه جامعه معرفی می‌شوند./تسنیم

ارسال نظر