کد خبر : 8376

مذاکرات با ایران به بن‌بست رسیده است

مذاکرات با ایران به بن‌بست رسیده است

بوشهر 24: رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا گفت که مذاکرات هسته‌ای با ایران به بن‌بست رسیده است.

بوشهر 24: رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا گفت که مذاکرات هسته‌ای با ایران به بن‌بست رسیده است.

به گزارش " بوشهر 24 "، «اد رویس» رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا گفت که مذاکرات هسته‌ای با ایران به بن‌بست رسیده است.

سناتور جمهوری خواه ایالت کالیفرنیا گفت: اکنون مذاکرات هسته‌ای تمدید شده و به دور دوم کشیده شده است و به نظر می‌رسد که مذاکرات به بن‌بست برسد.
اظهارات این سناتور آمریکایی در حالی است که ساعتی پیش جلسه استماع کمیته بانکداری سنای آمریکا درباره برنامه هسته‌ای ایران برگزار شد و سناتورهای آمریکایی با اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران مخالفت کرده و خواستار فرصت دادن به مذاکرات هسته‌ای با ایران شده‌‌اند.
رابرت منندز سناتور جمهوری خواه آمریکا در جلسه استماع گفت او از طرح تحریم‌های خود تا ماه مارس حمایت نمی‌کند.
همچنین در این نشست تونی بلینکن قائم مقام وزیر خارجه آمریکا حضور داشت و درباره اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران گفت: تحریم‌ها ممکن است به سخت تر شدن موضع ایران در میز مذاکره بیانجامد. کارشناسان دیپلماتیک ما معتقدند که خطر [ناشی از تحریم‌های جدید] واقعی بوده که طی آن چیزی حاصل نخواهد شد و چیزهای زیادی را از دست خواهیم داد.
وی افزود: هم اکنون قانون تحریم‌های جدید به جای آنکه موضع ما را تقویت کند باعث بازگشت به عقب می‌شود.
قائم مقام وزارت امور خارجه آمریکا تاکید کرد: تحریم‌های جدید در زمان کنونی غیرضروری است و در نهایت باعث تضعیف دیپلماسی ما می‌شود و احتمال رسیدن به توافق را کمتر کرده و ساختار تحریم‌ها را تضعیف می‌کند./ تسنیم

ارسال نظر