کد خبر : 8459

امام جمعه بوشهر:

صدای شکستن پاهای اسرائیل شنیده می شود

صدای شکستن پاهای اسرائیل شنیده می شود

بوشهر24: امام جمعه بوشهر بابیان اینکه پاسخ حزب الله لبنان به رژیم جنابتکارصهیونیست نشان از اقتدار اسلام و حزب الله لبنان است افزود: رژیم اشغالگر قدس بداند که صدای شکستن پاهای او شنیده می شود و اگر بخواهد تعرضی به کشورهای اسلامی داشته باشد با شکست مواجه خواهد شد .

بوشهر24: امام جمعه بوشهر بابیان اینکه پاسخ حزب الله لبنان به رژیم جنابتکارصهیونیست نشان از اقتدار اسلام و حزب الله لبنان است افزود: رژیم اشغالگر قدس بداند که صدای شکستن پاهای او شنیده می شود و اگر بخواهد تعرضی به کشورهای اسلامی داشته باشد با شکست مواجه خواهد شد .

به گزارش"بوشهر24"، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته بوشهر با بیان اینکه پیامبر اسلام خاتم الانبیا و نماد ادیان جهان اسلام و الگوی تمام نمای انسان الهی در تمام اعصار است گفت: جهان سلطه و استکبار جهانی در شرایط کنونی عزت اسلام را نشانه گرفته است و در مقابل دین، نهضت دینی، پیامبر ستیزی و اسلام ستیزی با اعمال نظامی و تروریستی و گاه با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم و سیاسی در عرصه های علم و فناوری صف کشیده اند و جبهه دینی را مورد تهاجم قرار می دهند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر افزود: در تاریخ می بینید که هرگاه پیامبران برای هدایت انسانها فرستاده شدند سلطه گران و کفار در مقابل آنها ایستادند  و موضع گیری کردند و به اشکال مختلف در جهت تضعیف دین اسلام و رسول خدا برآمدند.

چهارگروه از جبهه ضد دین اسلام

امام جمعه بوشهر به چهارگروه از جبهه ضد دین اسلام اشاره کرد، و گفت: گروه اول سلطه گران قدرت طلب وسیاسی را شامل می شوند که هرکدام از آنان در مقابل دین قرار گرفتند .

 وی گروه دوم را سرمایه گزاران چپاول گر نام برد که به دنبال غارت ثروت و سرمایه جهان هستند و با اشاره به گروه سوم ادامه داد: گروه سوم جاهلان دنیاگرا که انسانهای بدون علم و دانش هستند و به دنبال دنیاگرایی و لذت های دنیایی پیش می روند. 

صفایی بوشهری با اشاره به گروه چهارم در جبهه ضد دین اسلام اضافه کرد: ابتذال گران منحرف که هم از نظر فکری و هم از نظر عملی دچار انحراف و شرک و فساد اجتماعی در جهان به سر می برند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه دین اسلام عامل اصلی ولایت بشریت است گفت: اساس دین خاتم، اسلام و خاتم الانیبا پیامبر گرامی اسلام است مسلمانان جهان باید متحد و متعهد به اسلام با برنامه ریزی طرح ریزی شده در مقابل توطئه های آنان دشمنان و جهان استکبار بایستند.

انقلاب اسلامی ایران یک واقعه تاریخی ساده نیست

صفایی بوشهری با گرامیداشت روز  22 بهمن و آغاز دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدا و امام  راحل، بنیان گذار این انقلاب اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران یک واقعه تاریخی ساده نیست بلکه یک تحول عظیم در در تاریخ معاصراست که موجب تغییرات بنیادی در هندسه و ساختار نظام نوین جهان شده است و باعث شکسته شدن محاسبات جهان غرب و شرق و پدید آوردن معادلات جدید، تمدنی نو بر اساس دین و مدیریت دینی، جهان را بیداری بخشد و اسلام را احیا کند.

وی افزود:انقلاب شکوهمند ایران توانست در فضای ملی و فراملی جهان را به سمت دین خواهی و معنویت سوق دهد و آزادی و استقلال را به شکل بنیادی در ایران و براساس جمهوری اسلامی و مردم سالاری دینی در جامعه نهادینه کند و در پرتو نورانی اسلام و هدایت های مقام معظم رهبری تصمیم گیری کند و بر این اساس روز به روز بتواند بر اهداف نظام جامعه اسلامی نزدیک کند.

صفایی بوشهری به فرارسیدن دهه فجر اشاره کرد و افزود: در این دهه پیش رو بر محورهدایت های مقام معظم رهبری تلاش خود را که اولین آن بصیرت و ولایتمداری است هم در حوزه خواص و هم در حوزه عوام در عرصه های مختلف سیاسی فرهنگی و اقتصادی بالا ببریم و این مرکز و مسیر حرکت ما است.

تاکید بر برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی

وی افزود: نهادینه کردن فرهنگ دینی در ابعاد خانواده و اجتماع و جامعه و حل معضلات اقتصادی براساس طرح اقتصاد مقاومتی در عرصه تولید، بهره وری و اشتغال زایی و اتکا به توانمندی های داخلی و مبارزه قاطع با فساد که موجب شکست درونی یک جامعه است دومین تلاش ما در جهت انقلاب و نظام اسلام است.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر برخورد قاطع با مفسدان اقتصادی افزود: انقلاب اسلامی فرصتی برای سو استفاده نیست از این نظر مسئولان ذیربط باید با مفسدان اقتصادی برخورد قاطع کنند. باید حافظ آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی باشیم.

صدای شکستن پاهای اسرائیل شنیده می شود

امام جمعه بوشهر بابیان اینکه پاسخ حزب الله لبنان به رژیم جنابتکارصهیونیست نشان از اقتدار اسلام و حزب الله لبنان است افزود: رژیم اشغالگر قدس بداند که صدای شکستن پاهای او شنیده می شود و اگر بخواهد تعرضی به کشورهای اسلامی داشته باشد با شکست مواجه خواهد شد .

وی با تسلیت سالروز وفات کریمه اهل بیت فاطمه معصومه(س) اضافه کرد: حضرت فاطمه معصومه(س) بانویی است که با حمایت از ولایت به ایران مهاجرت کردند و در مسیر ولایت در قم رحلت فرمودند که اکنون بارگاه مقدس آن جایگاه تولید علم و حفظ  و نشر معارف دینی در جهان اسلام است.

ارسال نظر