کد خبر : 8560

نخستن روز دهه فجر در بوشهر چگونه گذشت؟

 نخستن روز دهه فجر در بوشهر چگونه گذشت؟

بوشهر 24: برگزاری همایش دوچرخه‌سواری دانش آموزی در بوشهر/ رژه موتوری در دیلم از جمله برنامه‌های روز نخست دهه مبارک فجر در استان بوشهر است.

بوشهر 24: برگزاری همایش دوچرخه‌سواری دانش آموزی در بوشهر/ رژه موتوری در دیلم از جمله برنامه‌های روز نخست دهه مبارک فجر در استان بوشهر است.

به گزارش " بوشهر 24 "، مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر بعد از ظهر یکشنبه در همایش دوچرخه‌سواری دانش آموزی در بوشهر اظهار داشت: این همایش با تلاش اداره تربیت بدنی حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر برگزار شده است.

اصغر حصیری ادامه داد: این برنامه با شرکت 150 دانش آموز از میدان فرودگاه تا مجتمع ورزشی آزادگان برگزار شد و در پایان به 36 نفر از شرک کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

وی تصریح کرد: برنامه‌های مختلفی به مناسبت دهه مبارک فجر توسط آموزش و پرورش استان بوشهر برگزار می‌شود که می‌تواند به آئین گلبانگ انقلاب، برپایی نمایشگاه کتاب و برگزاری همایش دوچرخه‌سواری اشاره کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر ادامه داد: در روزهای آینده نیز برنامه‌های متنوعی در مرکز استان و دیگر شهرستان‌ها برگزار خواهد شد که دانش‌اموزان نقش بسیار مهمی در برگزاری این برنامه‌ها دارند.

رژه موتوری در دیلم برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، در آغازین روز از دهه مبارک فجر رژه موتور سواری در شهرستان دیلم با مشارکت 200 موتورسوار اجرا شد.

امام جمعه دیلم بعداز ظهر یکشنبه در این مراسم اظهار داشت: شور و شوق مردم در جریان استقبال از تمثال امام بعنوان یک حرکت نمادین قابل تحسین است.

حجت‌الاسلام سید ابوالحسن حسینی بوشهری وحدت زیر چتر ولایت را به عنوان یک فصل الکلام دانست و اظهار کرد: باید همه مسئولان در سایه رهبری نسبت به حفظ وحدت تلاش کنند.

فرماندار دیلم نیزهمدلی و وحدت را یکی ازمهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت: خروجی دهه فجر و جشن‌های انقلاب باعث بیزاری دشمنان انقلای اسلامی می شود.

قاسم قائدی افزود: اکنون باید در اعتقادات خود بازنگری کنیم و گذشته را با حال مقایسه کنیم و دستاوردهای انقلاب را برای نسل جدید بازگو کنیم.

فرماندار دیلم خطاب به دانش‌آموزان گفت: باید اطلاعات پیرامون خود را بیشتر و علم و دانش را با علم و بصیرت و هم‌افزایی توام کنید و از آرمان‌های این انقلاب به نحو احسن پاسداری کنید.

نخستین دستگاه شارژ کپسول‌های اطفای حریق استان بوشهر افتتاح شد

به گزارش خبرنگار مهر، از سری برنامه‌های دهه مبارک فجر در شهرستان دیلم، افتتاح نخستین دستگاه شارژ کپسول‌های اطفای حریق استان بوشهر بود که در آتش‌نشانی شهرداری دیلم به بهره‌برداری رسید.

مسئول واحد آتش نشانی دیلم در این آیین به اشاره به خریداری این دستگاه به قیمت 135 میلیارد ریال، اضافه کرد: کاهش هزینه‌های شهرداری از مهمترین اهداف اجرای این طرح بوده است.

علی بابایی با اشاره به ارائه خدمات این ایستگاه به دیگر شهرستان‌ها، اضافه کرد: این مرکز خدمات مناسبی را به آتش‌نشانی‌ها و مردم ارائه می‌دهد که جا دارد از همکاری مسئولان برای اجرای این طرح تقدیرکنیم./ مهر

ارسال نظر