کد خبر : 8568

امام جمعه خارگ: نگاه دنیا به ایران با انقلاب اسلامی تغییر کرد

امام جمعه خارگ: نگاه دنیا به ایران با انقلاب اسلامی تغییر کرد

فجر شکافی است که از آن نور می‌آید، این انقلاب هم نوری بود که از پس تاریکی‌های ظلم درخشید و در بهمن ماه سال 57، شور همراه با شعور سیاسی به ندای رهبری لبیک گفت و به جهانیان اثبات کرد با اتحاد می‌توان به پیروزی‌های بزرگ دست یافت.

به گزارش " بوشهر 24 "، بخشدار ویژه خارگ و مسئولین محلی جزیره خارگ، به مناسبت دهه فجر با امام جمعه جزیره خارگ دیدار کردند.

حجت‌الاسلام موسی کمالی در این دیدار با تبریک آغاز دهه فجر اظهار کرد: سوره فجر مناسب این ایام است، در این سوره خداوند قسم مهمی برای کسانی که صاحب فکر و اندیشه‌اند، متذکر شده است.

وی افزود: فجر شکافی است که از آن نور می‌آید، این انقلاب هم نوری بود که از پس تاریکی‌های ظلم درخشید و در بهمن ماه سال 57، شور همراه با شعور سیاسی به ندای رهبری لبیک گفت و به جهانیان اثبات کرد با اتحاد می‌توان به پیروزی‌های بزرگ دست یافت. 

کمالی خاطرنشان کرد: به برکت امام (ره) و انقلاب، امروز ایران عزت و افتخار پیدا کرده است و دنیا به چشم یک کشور حقیر و زیر سلطه به ما نگاه نمی‌کند و در واقع نگاه دنیا به ایران تغییر کرد.

امام جمعه خارگ ایمان، یاری کردن و خدمت به مردم را از ویژگی های مسئولان این نظام عنوان کرد و گفت: این حکومت برای حل مشکلات مردم برپا شده است و ما مسئولان باید به مشکلات مردم با خوشرویی رسیدگی کنیم و همدلی و اتحاد به موفقیت هرچه بیشتر در این زمینه کمک خواهد کرد./ فارس

ارسال نظر