کد خبر : 8750

مصعب یحیایی

بی خبر دات کام!

بی خبر دات کام!

الحق و الانصاف در هر موردی کج سلیقگی به خرج می دهید، در این جا بسیار هوشمندانه رفتار کرده اید و تحسین برانگیزید... بی خبر دات کام!!

بوشهر24/مصعب یحیایی:

الحق و الانصاف در هر موردی کج سلیقگی به خرج می دهید، در این جا بسیار هوشمندانه رفتار کرده اید و تحسین برانگیزید... بی خبر دات کام!!

البته این اعتراف در جای خود ارزشمند است و حداقل روزنه ی امیدی محسوب می شود، چرا که:

آنکس که نداند و بداند که نداند/ لنگان خرک خویش به مقصد برساند، ان شاالله!!

اما بگذارید تا برخی از اخبار–که آن "بی خبر"اید!- را به سمع و نظرتان برسانم...

"نشریه مدارا" را که با ذوق زدگی تمام به عنوان سیاسی ترین نشریه دانشجویی معرفی کرده اید و حتما حسابی هم کیف می کنید که یک نشریه اصلاح طلب به عنوان نشریه برتر معرفی شده، در سوابق خود اهانت های بسیاری به ارزش ها از جمله عاشورا و ساحت مقدس امام حسین (علیه السلام) دارد که اگر مدیر محترم این نشریه صداقت به خرج دهد و مدت تعلیق شدنش را اعلام کند بد نیست!

البته من از محتوای مطالب و کپی+پیست ها (یا همان بردار و بچسبان فرهنگستان) حرفی نمی زنم و نمی گویم که غالب مطالب دانشجویی نیست و از جای دیگر تغذیه می شود!

نمی گویم که در سایه ی ضعف های نظارتی مسئولین امر، این نشریه به حیات موهن خود ادامه می دهد و اگر هنر را به "ارزشی و غیر ارزشی" تقسیم می کردند حتما قلم برخی از این حضرات در زمره قلم های مسموم و زهرآگین شناخته می شد!

آقای دهقانی اگر توقیف شدن این نشریه به دلیل زیر سوال بردن حکم شرعی قصاص را درسال های گذشته به یاد می آورد و آن را رسانه ای می کرد قطعا در بخش اهانت به ارزش ها و لگد کردن خطوط قرمز نیز حائز رتبه می شد!!

"بی خبر"ی های شما پر است از تناقض...

از طرفی با تمجید از نظام جمهوری اسلامی و نکوداشت ایام الله دهه فجر و مقام حضرت امام خمینی (ره) خود را مسیر انقلاب تصور می کنید و از سویی با معرفی نشریه ای که هتاکی به ارزش ها و عبور از خطوط قرمز را افتخار خود می داند عملا از این مسیر خارج می شوید.

مانده ام دم خروس را باور کنم یا قسم حضرت عباس را...!

 

* رونوشت: مدیر مسئول محترم روزنامه بامداد

ارسال نظر