کد خبر : 8753

دادستان جدید شهرستان جم معارفه شد

دادستان جدید شهرستان جم معارفه شد

بوشهر24: در آئینی باحضور مسئولان شهرستان جم و معاون دادگستری استان بوشهر، حجت الاسلام عباس فقیه به عنوان دادستان جدید جم معارفه شد.

به گزارش "بوشهر24" فرماندار جم  در آیین تکریم و معارفه دادستان سابق و جدید دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ضمن گرامی داشت دهه مبارک فجر گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی از بزرگترین عنایات حضرت حق تعالی به ما است.

عبدالله نادری خاطرنشان کرد: آن چیزی که در حوزه امنیت بسیار اهمیت دارد مشارکت مردم است و برای ایجاد این مشارکت مسئولان باید بستر مناسب فراهم کنند و اگر این بستر فراهم شود هم کار مسئولان قضایی و امنیتی راحت تر و کمتر می شود و هم امنیت کامل برقرار می شود.

وی با اشاره به اینکه قوه قضائیه در گسترش تحقق عدالت و برابری نقش اساسی بر عهده دارد، گفت: باید با نیت خالص در مسئولیت‌های که به انسان واگذار می‌شود کار کرد و تمامی تلاش را در راستای رفع مشکلات مردم قرار داد.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان جم در پایان خاطرنشان کرد: در بحث امنیت، خوشبختانه شهرستان جم امن‌ترین شهرستان استان است و این حاصل تلاش‌های فراوان نهادهای مختلف شهرستان است.

مسئولان و مردم انتظار فراتر از قانون نداشته باشند

دادستان جدید جم گفت: دستگاه قضا نیازمند یک عزم عمومی برای رسیدن به سرمنزل مقصود است و مردم و مسئولان باید از بی قانونی در زندگی فردی و اجتماعی اجتناب کنند و باید با اتخاذ تدبیر مناسب از سوی مدیران از بی قانونی جلوگیری شود.

حجت الاسلام عباس فقیه خاطرنشان کرد: انتظار دارم به جای تبریک، مسئولان ادارات و همکارانم خواسته‌ای فراتر از قانون از من نداشته باشند.

در این آیین از زحمات سعید باغبانی دادستان سابق شهرستان جم تقدیر شد و با حکم رئیس کل دادگستری استان بوشهر ‏ حجت الاسلام عباس فقیه به عنوان دادستان جدید جم منصوب شد./خبرگزاری مهر

ارسال نظر