کد خبر : 8838

نیروهای مسلح در اوج اقتدار هستند

نیروهای مسلح در اوج اقتدار هستند

امام جمعه بوشهر گفت: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با توکل بر خدا و تبعیت از فرامین رهبری در اوج اقتدار هستند

بوشهر24: امام جمعه بوشهر گفت:َ امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با توکل بر خدا و تبعیت از فرامین رهبری در اوج اقتدار هستند.

به گزارش"بوشهر24"،آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در پایگاه ششم شکاری بوشهر با اشاره به دهه فجر و دلاوری‌های نیروهای هوایی در دوران پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: در دوران انقلاب اسلامی اقشار مختلفی در مسیر انقلاب و هدایت‌های امام حرکت کردند، اما بیعت همافران نیروی هوایی با امام راحل در تاریخ ثبت شد.

امام جمعه بوشهر، ایمان، تقوا، توکل و توانمندی از ویژگی‌های نیروهای مسلح ایران دانست و تصریح کرد: ایمان، تقوا، توکل و توانمندی همچنین قدرت بالای دانش در تولید صنایع دفاعی و آموزش منابع انسانی کارآمد از نیروهای مسلح، نیروهای مردمی، توانمند و مقتدر ساخته است.

صفایی بوشهری گفت: درس ایثار از خودگذشتگی و مقاومت باید از سپاه، بسیج و نیروهای مسلح آموخت چراکه این عزیزان مایه عزت و افتخار نظام اسلامی ایران هستند.همافران نیروی هوایی با بیعت خود نشان دادند از امام تبعیت کرده و به دنبال پیروزی انقلاب ملت ایران هستند و پس از پیروزی انقلاب نیز خاطره آن دیدار تاریخی همافران با امام خمینی زنده است.

امام جمعه بوشهر تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران امیدی برای مستضعفان جهان شد و امروز انقلاب ایران الگویی برای مستضعفان و آزادیخواهان جهان است، انقلاب ایران سرآغاز تمدن خدایی بود و ایران اسلامی پس از پیروزی انقلاب، استقلال واقعی را دید.

صفایی بوشهری بیان کرد: امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با توکل بر خدا و تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در اوج اقتدار و گوش به فرمان رهبر خود هستند./ فارس

 

ارسال نظر