کد خبر : 8840

غرب به دنبال تقویت گفتمان سازش در ایران است

غرب به دنبال تقویت گفتمان سازش در ایران است

مسئول سیاسی سپاه امام صادق (ع) بوشهر گفت: غرب به دنبال تقویت گفتمان سازش در ایران است. -

بوشهر24: مسئول سیاسی سپاه امام صادق (ع) بوشهر گفت: غرب به دنبال تقویت گفتمان سازش در ایران است.

به گزارش"بوشهر24"،محمد رضایی ظهر امروز در همایش بصیرتی بسیجیان شهرستان بوشهر گفت: مجموعه تحولات و اتفاقات منطقه‌ای و بین‌المللی اخیر پس از 36 سال عمر با برکت انقلاب اسلامی نشان از عزت، قدرت و سربلندی این نظام است.

وی ادامه داد: شعارهای نه‌ شرقی و نه‌ غربی جمهوری‌اسلامی و استقلال ‌آزادی ‌جمهوری اسلامی به عنوان 2 شعار انقلاب که با هوشیاری و بصیرت بالای بنیانگذار انقلاب اسلامی ترسیم شد آینده نظام را تا ظهور امام زمان (عج) برای همگان مشخص کرده است.

مسئول سیاسی سپاه امام صادق (ع) بوشهر تاکید کرد: تا زمانی که پرچم اسلام، اهل‌بیت (ع)، محمد رسول‌الله و ولایت فقیه در کشور ما استوار باشد جنگ بین ما و استکبار جهانی ادامه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: مقابله و دشمنی گفتمان مادی و غرب با گفتمان اسلامی باعث شده تا این گفتمان الهی در بین مردم جهان گسترش پیدا کرده و حاکمیت آن علنی‌تر شود.

رضایی عنوان کرد: تغییرات و تحولات منطقه‌ای و جهانی ایران اسلامی پس از 36 سال و گسترش روزافزون مرزهای فکری و اعتقادی فرزندان برومند اسلام ناب محمدی (ص) به‌ نوعی قطب جدیدی در این تحولات به‌وجود آورده است.

وی ادامه داد: اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی بزرگ بود به‌ همین خاطر و به‌ همین میزان دستاوردهای آن بسیار بزرگ است و گستره انتقال و انتشار آن نیز گسترده‌تر و سطح جهانی را در بر خواهد گرفت.

مسئول سیاسی سپاه امام صادق (ع) بوشهر با اشاره به تحولات هسته‌ای گفت: اگر غرب سعی دارد جلوی مسئله هسته‌ای ایران بگیرد به خاطر این است که انقلاب ما در حال برخاستن و گسترش جهانی و رسیدن به امپراطوری اسلامی است.

رضایی با اشاره به‌ اینکه غرب از تقویت گفتمان مقاومت و ایستادگی در کشورهای اسلامی و ایران می‌ترسد، عنوان کرد: غربی‌ها و استکبار جهانی تلاش می‌کند گفتمان سازش را در ایران اسلامی تقویت کنند.

وی اظهار کرد: دشمنان ما به شدت سعی می‌کنند در حوزه‌های فرهنگی کار کنند و جوانان و نوجوانان ما را به نیروهایی خنثی تبدیل کنند.

رضایی با اشاره به اینکه اختلاط موضوعات فرهنگی با ابتذالات فرهنگی از سوی برخی در حال شکل‌گیری است، تاکید کرد: نیروهای ارزشی باید با حفظ مسائل قانونی و بدور از حساسیتی که دیگران بخواهند سوء‌استفاده کنند جلوی این مسائل را بگیرند.

مسئول سیاسی سپاه امام صادق (ع) بوشهر با تاکید بر اینکه نقش‌آفرینان حوزه فرهنگی با حفظ قانون باید در این حوزه نقش‌آفرین باشند، گفت: همانطور که جوانان مومن ایران‌ اسلامی در هشت سال دفاع مقدس در مقابل دشمنان ایستادند در حال حاضر نیز با تلاش بیشتر در مقابله با تهاجمات فرهنگی دشمن خواهند ایستاد.

وی با بیان اینکه غرب در مسئله هسته‌ای به دنبال دغدغه‌ها و منافع نامشروع رژیم صهیونیستی است، افزود: اگر در مسئله هسته‌ای با دشمن کوتاه بیاییم توافق را منوط به کم کردن برد موشک‌های سپاه خواهند کشاند.

رضایی اظهار کرد: برخی سعی می‌کنند سپاه را تضعیف کرده و فکر می‌کنند می‌توانند با این دست و پازدن‌های بچه‌گانه این کار را انجام دهند در حالی قوام و دوام سپاه برگرفته از احکام اسلامی، ولایت فقیه و خون شهدا در هم تنیده است و هیچ قدرتی نخواهد این نهاد مقدس را تضعیف کند.

وی با اشاره به اینکه در مسئله هسته‌ای اعتمادی بر غرب و آمریکا نیست و ما به آن‌ها اعتمادی نداریم، گفت: اگر توافقاتی صورت گیرد عمل به مفاد باید از 2 طرف باشد./ فارس

-

ارسال نظر