کد خبر : 926

بیانیه ائتلاف گروه های خط امام استان بوشهر به مناسبت ۲۴ خرداد

بیانیه ائتلاف گروه های خط امام استان بوشهر به مناسبت ۲۴ خرداد

بوشهر24: ائتلاف گروه های خط امام استان بوشهر به مناسبت 24 خرداد پیروزی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری بیانیه ای صادر نمودند.

بوشهر24: ائتلاف گروه های خط امام استان بوشهر به مناسبت 24 خرداد پیروزی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری بیانیه ای صادر نمودند.

به گزارش "بوشهر24" ، در این بیانیه آمده است: حفظ وحدت ملی بیش از پیش برای تداوم و آرامش در جامعه مورد نیاز است لذا همگان باید با تدبیر، امید به آینده را در بین آحاد جامعه گسترش دهند و هر فکر و جریانی که به نظام مقدس جمهوری اسلامی می اندیشد باید برای تحقق این امر مهم تلاش نماید.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

ماه خرداد منشاء تغییر و تحولات مهم و سرنوشت ساز در ایران بوده است.

امسال این ماه مزین به نیمه شعبان نیز شده است . این روز میمون و مبارک و تولد منجی عالم بشریت را به شیعیان و آزادگان جهان تبریک می گوییم و از خداوند  بزرگ تعجیل در ظهورش را خواستاریم.

در همین ماه که در سنوات گذشته حامل رویداد های مهم و تاریخی برای کشورمان بوده است، در 24خرداد سال92 نیز مجددا مردم فهیم ایران اسلامی در حماسه ای دیگر و با حضوری آگاهانه و پر شور، دکتر روحانی را به عنوان رئیس جمهور خود برگزیدند.

حال که در پیرامون کشورمان اتفاقات مهمی رخ داده و یا در حال شکل گیری است.

حفظ وحدت ملی بیش از پیش برای تداوم و آرامش در جامعه مورد نیاز است لذا همگان باید با تدبیر، امید به آینده را در بین آحاد جامعه گسترش دهند و هر فکر و جریانی که به نظام مقدس جمهوری اسلامی می اندیشد باید برای تحقق این امر مهم تلاش نماید.

در همین راستا ضمن حمایت از دولت تدبیر و امید از مردم فهیم و دور اندیش استان بوشهر می خواهیم در همایش 24خرداد که قبلا توسط رئیس محترم ستاد سابق انتخاباتی دکتر روحانی در بوشهر اطلاع رسانی شده است بطور جدی و پرشور شرکت نمایند.

ائتلاف گروه های خط امام استان بوشهر

  • حسین ۱۳۹۳/۰۳/۲۴ ۱۰:۰۶

    0 0 پاسخ

    توسط حامیان دولت تدبیر و امید که دست رد به سینه دریافت یارانه نقدی زدند به پاس کلنگ زنی ساخت پتروشیمی دشتستان و گناوه، آغاز ریل گذاری راه آهن بوشهر ـ بندر امام، ورشکسته شدن کشاورزان و نخلداران، قطع شدن آب آشامیدنی روستا، ارتقای دانشکده کشاورزی دشتستان به دانشگاه و افزایش یافتن جمعیت بیکاران، آسفالت معابر شهر و روستا و برگزاری کنسرت حاشیه ای و سوختن کارت سوخت موتور سیکلت بزرگداشت یکمین سالگرد پیروزی روحانی در 24 خرداد برگزار می شود.

ارسال نظر