کد خبر : 10534

برپایی نمازخانه‌های اردوگاه‌های مسافران نوروزی توسط شهرداری بوشهر

برپایی نمازخانه‌های اردوگاه‌های مسافران نوروزی توسط شهرداری بوشهر

بوشهر 24: شهردار بوشهر از برپایی نمازخانه‌های اردوگاه‌های مسافران نوروزی توسط شهرداری بوشهر خبر داد.

بوشهر 24: شهردار بوشهر از برپایی نمازخانه‌های اردوگاه‌های مسافران نوروزی توسط شهرداری بوشهر خبر داد.

به گزارش " بوشهر 24 "، سعید آزاد شهرکی صبح امروز در حاشیه بازدید از فعالیت‌های نوروزی شهرداری بوشهر در جمع خبرنگاران در ارتباط با اقدامات نوروزی شهرداری بوشهر، فعالیت‌های فرهنگی را جزو لاینفک وظایف و فعالیت‌های شهرداری برشمرد و گفت: برای انجام خدمتی ماندگار، این شهرداری پروژه ایجاد فرهنگسراهای محلات را با فرهنگسرای عالی‌آباد آغاز کرده است.

وی مشارکت جدی شهرداری در سایر فعالیت‌های فرهنگی از جمله نمایش فصل شیدایی و شهربازی معارفی و نیز ایجاد و اداره نمازخانه‌های ساحلی و نمازخانه‌های اردوگاه‌های مسافران نوروزی که در ایام نوروز در سه نوبت در آنها اقامه نماز جماعت می‌شود را از دیگر اقدامات فرهنگی شهرداری بندر بوشهر برشمرد.

آزادشهرکی اظهار داشت: در سالی که پشت سر نهادیم این شهرداری در زمینه آسفالت معابر اصلی، خیابان‌ها و کوچه‌ها و ارتقا و توسعه فضای سبز، توجه به بافت تاریخی، ساحل سازی، افزایش سرانه ورزشی و فرهنگی و ارتقای محیط شهری، دفع آب‌های سطحی، بهبود وضعیت خیابان‌ها و پیاده‌روها و غیره کارها و پروژه‌های مهمی را به انجام رسانده است.

شهردار بندر بوشهر یکی از اقدامات بسیار ضروری برای حفظ و نگهداری از بافت تاریخی بوشهر را دفع صحیح فاضلاب این بخش از شهر ذکر کرد و گفت: قرارداد انجام پروژه دفع آب‌های سطحی بافت تاریخی بوشهر بصورت صحیح و علمی با حضور مشاوران ذی‌صلاح در حال نهایی شدن است که با انجام این پروژه گام مهمی در حفظ و نگهداری از این بافت برداشته خواهد شد.

وی با بیان زحمات شبانه‌روزی پرسنل شهرداری بندر بوشهر در ایام پیش از نوروز و ایام تعطیلات نوروزی بخشی از فعالیت‌های شهرداری در خدمات رسانی به مهمانان بندر بوشهر را برشمرد و گفت: خوشبختانه با اقدامات انجام شده از جمله مهیا شدن چندین اردوگاه اسکان مهمانان و ارائه خدمات مختلف به ایشان، رضایت اکثر این هموطنان جلب شده است./ فارس

ارسال نظر