کد خبر : 10699

رئیس دانشگاه آزاد به بوشهر می آید

رئیس دانشگاه آزاد به بوشهر می آید

بوشهر24: دکتر یوسف قیصری رئیس واحد بوشهر از برگزاری هشتمین جلسه هیأت امنای این استان با حضور دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

بوشهر24: دکتر یوسف قیصری رئیس واحد بوشهر از برگزاری هشتمین جلسه هیأت امنای این استان با حضور دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

به گزارش "بوشهر24" به نقل از صدای آزاد، دکتر قیصری با بیان اینکه دکتر میرزاده شنبه 22 فروردین ماه به استان بوشهر سفر می کند، گفت: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در بدو ورود با حضور در گلزار شهدای بوشهر، با آرمان های امام راحل (ره) و شهدای انقلاب تجدید میثاق خواهد کرد.

وی با اشاره به افتتاح سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد دلوار توسط دکتر میرزاده، تصریح کرد: دکتر میرزاده از موزه رئیسعلی دلواری در شهرستان دلوار نیز بازدید خواهد کرد.

دکتر قیصری افزود: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و هیأت همراه، در ادامه از مجتمع آموزشی واحد بوشهر بازدید و دانشکده علوم تربیتی را نیز افتتاح خواهند کرد.

وی با تأکید بر اینکه شرکت در هشتمین جلسه هیأت امنای استان بوشهر از اهم برنامه های دکتر میرزاده در سفر به این استان است، گفت: در این جلسه موضوعاتی از قبیل ایجاد شهرک توریستی در مجتمع آموزشی واحد بوشهر واقع در «عالی شهر» و تصویب طرح گلخانه ای در این شهرک مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر افزود: تعیین تکلیف درخصوص راه اندازی شرکت های دانش بنیان و استفاده از اراضی مازاد برای فعالیت شرکت ها، راه اندازی پارک های علم و فناوری در واحدها و مراکز استان و تصویب طرح جنگل داری در زمینی به مساحت 500 هکتار در سه مرحله جهت تهیه چوب سفید، از دیگر موارد پیش بینی شده برای طرح در جلسه هیأت امنای استان بوشهر است.

وی با بیان اینکه تعیین تکلیف طرح های اقتصادی و شرکت های دانش بنیان واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر در این جلسه مورد بررسی خواهد گرفت، اظهار داشت: طراحی و پیاده سازی تکنولوژی نوین آموزشی با استفاده از فیزیولوژیک سیستم عصب سمپاتیک در واحد بوشهر نیز در این جلسه مطرح خواهد شد.

ارسال نظر